№ п/п |
Призвіще, ім’я по батькові депутата |
Вулиці, за якими закріплено депутата |
Назва комісії ради до якої обрано депутата |
1 |
2 |
3 |
4 |
1 |
Бондаренко Юлія Олександрівна |
вул.Новоселів, вул.Південна, вул.Чорноморська. |
Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку. |
2 |
Борденюк Віталій Миколайович |
вул.Тимошенко, вул.Шкільна, вул.Горького №23 – до кінця, № 24 – до кінця. вул.Островського(Буджакська), вул.16 Вересня |
Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань |
3 |
Гажиський Володимир Валентинович |
вул. 5 Грудня № 16 – до кінця, вул.Чкалова, вул.Трудова, пров.Ветеринарний, вул.Фрунзе(Джерельна) |
Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку. |
4 |
Гажиський Євген Валентинович |
вул.Клюшнікова, вул.Мічуріна |
Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища |
5 |
Градинар Юлія Миколаївна |
вул.Маяковського, № 1-51; № 2- -52; вул.Нагорна; вул.Скальська; |
Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку |
6 |
Гусаренко Михайло Леонтійович |
вул.Перемоги ; вул.Котовського(Л.Українки) № 29 – до кінця ; №20 –до кінця ; вул.Князєва № 1- 31; № 2- 28; |
Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку |
7 |
Добров Михайло Сильвестрович. |
вул.Пушкіна; вул. Котовського(Л.Українки) № 1-25; № 2 -12А; |
Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань |
8 |
Жаран Оксана Вікторівна |
вул. (К.Маркса)Центральна
|
Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань |
9 |
Кошельник Таміла Гнатівна |
вул.Жовтнева(Гімназична); вул.Енгельса(Гімназична); вул.Одеська; вул.Леніна(Соборна); |
Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ |
10 |
Коровель Алла Вікторівна |
вул.Дімітрова(Івана Кожедуба); вул.Тельмана(Б.Хмельницького); вул.Куйбишева(Бузкова); вул.Кутузова; вул.Шевченко |
Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку |
11 |
Кобушкіна Тамара Олександрівна |
вул.Стаханова(Дністровська); вул.Партизанська; вул.Чапаєва(Вишнева); |
Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку |
12 |
Котович Галина Василівна |
вул.Барінова; вул.Калиніна(Словянську); вул.Тініста; |
комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку. |
13 |
Лускало Юрій Іванович |
вул.Робоча |
Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку. |
14 |
Молога Олег Петрович |
вул. ім. Василя Тура |
Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища |
15 |
Носаченко Владислав Павлович |
вул.М.Лісового; вул.Р.Армії(Армійська); вул.Молодіжна; вул.Садова; вул.Г.Черненка; вул.Космонавтів вул.Лугова; пров.Г.Черненко
|
Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ, |
16 |
Ніколаєнко Світлана Михайлівна |
вул.Папаніна; вул.Ленінградська(Зоряна); пров.Пролетарский(Спортивний) |
Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку |
17 |
Пушков Сергій Костянтинович |
вул.К.Салтикова; вул.Маяковського № 53 – до кінця; № 54 – до кінця; вул.Степова |
Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку. |
18 |
Плита Валентин Васильович |
вул.Мира; вул.Польова;
|
Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища |
19 |
Потапчук Сергій Леонідович |
вул.Київська № 1-37; № 2-50; вул.Свердлова(Покровська); вул.Л.Комсомолу(Бесарабська)№ 1-39; № 2 -50; |
Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ |
20 |
Рацький Денис Геннадійович |
вул.Героя Рядянського союзу М.Колісніченка; вул.Горіхова; вул.Затишна; вул.Отрадна; вул.Сонячна; вул.Ізмаїльська; вул.І.Батищева; вул.Ф.Бальца; вул.Т.Повстання; вул.50 років Перемоги; |
Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку |
21 |
Соловйов Іван Юрійович |
м.Татарбунари |
Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку. |
22 |
Сосна Євген Володимирович |
вул. 23 серпня; вул.Горького№1- 21; № 2 – 22; |
Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань |
23 |
Султан Валерій Іванович |
Вул.Борисівська; вул.Кілійська; вул.Лиманська; вул.Леона Попова; вул.Московська; вул.Верхня; |
Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ |
24 |
Сергієнко Діана Іванівна |
Достроково припиненні повноваженя, рішення сесії від «20»грудня 2016р ,№285-VІІ |
|
25 |
Христич Іван Іванович |
вул.Першотравнева; вул.Суворова; |
Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища |
26. |
Василець Іван Йосипович |
Згідно рішення № 327 -VII від 10 березня 2017 року , розпочались повноваження депутата Татарбунарської міської ради Василець Івана Йосиповича |
Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань |
27 | Друговіна Наталя Василівна | Згідно рішення № 627- VII від 07 червня ,про початок повноважень депутата Татарбунарської міської ради сьомого скликання | Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ, |
- Деталі