№ п/п

Призвіще, ім’я по батькові депутата

Вулиці, за якими закріплено депутата

Назва комісії ради до якої обрано депутата

1

2

3

4

1

Бондаренко Юлія Олександрівна

вул.Новоселів,

вул.Південна,

вул.Чорноморська.

Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку.

2

Борденюк Віталій Миколайович

вул.Тимошенко,

вул.Шкільна,

вул.Горького №23 – до кінця, № 24 – до кінця.

вул.Островського(Буджакська),

вул.16 Вересня

Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань

3

Ватаманюк Євгеній Євгенійович

вул.Князєва № 33- до кінця , №30 – до кінця 

Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ

4

Гажиський Володимир Валентинович

вул. 5 Грудня № 16 – до кінця, вул.Чкалова, вул.Трудова, пров.Ветеринарний,

вул.Фрунзе(Джерельна)

Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку.

5

Гажиський Євген Валентинович

вул.Клюшнікова, вул.Мічуріна

Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища

6

Градинар Юлія Миколаївна

вул.Маяковського, № 1-51; № 2- -52; вул.Нагорна; вул.Скальська;

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку

7

Гусаренко Михайло Леонтійович

вул.Перемоги ; вул.Котовського(Л.Українки) № 29 – до кінця ; №20 –до кінця ; вул.Князєва № 1- 31; № 2- 28;

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку

8

Добров Михайло Сильвестрович.

вул.Пушкіна;

вул. Котовського(Л.Українки)

№ 1-25;  № 2 -12А;

Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань

9

Жаран Оксана Вікторівна

вул. (К.Маркса)Центральна

 

Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань

10

Кошельник Таміла Гнатівна

вул.Жовтнева(Гімназична);

вул.Енгельса(Гімназична);

вул.Одеська;

вул.Леніна(Соборна);

Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ

11

Коровель Алла Вікторівна

вул.Дімітрова(Івана Кожедуба);

вул.Тельмана(Б.Хмельницького);

вул.Куйбишева(Бузкова);

вул.Кутузова;

вул.Шевченко

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку

12

Кобушкіна Тамара Олександрівна

вул.Стаханова(Дністровська);

вул.Партизанська;

вул.Чапаєва(Вишнева);

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку

13

Котович Галина Василівна

вул.Барінова;

вул.Калиніна(Словянську);

вул.Тініста;

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку

14

Лускало Юрій Іванович

вул.Робоча

Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку.

15

Молога Олег Петрович

вул. ім. Василя Тура

Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища

16

Носаченко Владислав Павлович

вул.М.Лісового;

вул.Р.Армії(Армійська);

вул.Молодіжна;

вул.Садова;

вул.Г.Черненка;

вул.Космонавтів

вул.Лугова;

пров.Г.Черненко

 

Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ,

17

Ніколаєнко Світлана Михайлівна

вул.Папаніна; вул.Ленінградська(Зоряна); пров.Пролетарский(Спортивний)

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, планування та обліку

18

Пушков Сергій Костянтинович

вул.К.Салтикова;

вул.Маяковського № 53 – до кінця; № 54 – до кінця;

вул.Степова

Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку.

19

Плита Валентин Васильович

вул.Мира;

вул.Польова;

 

 Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища

20

Потапчук Сергій Леонідович

вул.Київська № 1-37; № 2-50;

вул.Свердлова(Покровська);

вул.Л.Комсомолу(Бесарабська)№ 1-39; № 2 -50;

Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ

21

Рацький Денис Геннадійович

вул.Героя Рядянського союзу М.Колісніченка;

вул.Горіхова;

вул.Затишна;

вул.Отрадна;

вул.Сонячна;

вул.Ізмаїльська;

вул.І.Батищева;

вул.Ф.Бальца;

вул.Т.Повстання;

вул.50 років Перемоги;

Комісія з питання, управління комунальною власністю, транспорту та зв`язку

22

Соловйов Іван Юрійович

 м.Татарбунари 

Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища

23

Сосна Євген Володимирович

вул. 23 серпня;

вул.Горького№1- 21;  № 2 – 22;

Комісія з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань

24

Султан Валерій Іванович

Вул.Борисівська; вул.Кілійська; вул.Лиманська; вул.Леона Попова; вул.Московська; вул.Верхня;

Комісія з питання водопостачання, водовідведення, та інших питань ЖКГ

25

Сергієнко Діана Іванівна

Достроково припиненні повноваженя, рішення сесії  від  «20»грудня 2016р ,№285-VІІ

26

Христич Іван Іванович

вул.Першотравнева;

вул.Суворова;

Комісія з питання регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та охорони навколишнього середовища

27.

Василець Іван Йосипович

 Згідно рішення № 327 -VII від 10 березня 2017 року , розпочались повноваження депутата Татарбунарської міської ради Василець Івана Йосиповича

Комісія  з питання законності, правопорядку, депутатської етики, вирішення питання об’єднання територіальних громад, та соціальних питань