До уваги мешканців Татарбунарської громади!

      Відповідно до розпорядження Татарбунарського міського голови від  31 серпня 2022 року №147-р «Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво» з 06 вересня по 7 жовтня поточного року буде проводитись громадське обговорення проєкту договору про співробітництво між Татарбунарською міською територіальною громадою та Лиманською сільською територіальною громадою у сфері забезпечення соціально-правових послуг у формі спільного фінансування (утримання) Трудового архіву Татарбунарської міської ради.

     Пропозиції та зауваження до проекту договору приймаються спільною комісією з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад, в письмовій формі , за адресою: м.Татарбунари, вул. Лесі Українки, 18  у робочі дні з 9.00 до 18.00 год., або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою:  «Зауваження та пропозиції до договору про співробітництво щодо спільного утримання трудового архіву».

ДОГОВІР_оновлений.doc

Шановні мешканці громади!

Відповідно до розпорядження Татарбунарського міського голови від 06.06.2022 № 91-р «Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво» з 06 червня до 21 червня поточного року буде проводитись громадське обговорення проєкту договору про співробітництво між Татарбунарською міською територіальною громадою та Лиманською сільською територіальною громадою у сфері культури у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунального закладу «Публічна бібліотека Татарбунарської міської ради»  на 2022-2026 роки.

Пропозиції та зауваження до проєкту договору приймаються спільною комісією з підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад, в письмовій формі, за адресою: м. Татарбунари, вул. Лесі Українки, 18 у робочі дні з 9.00 до 18.00 год., або на електронну пошту: : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою: «зауваження та пропозиції до договору про співробітництво».

проєкт_договору.docx

 

23 серпня 2017 року о  17- їй  годині 

біля Татарбунарської районної поліклініки відбудеться громадське обговорення з питання перейменування вулиці Московська на вулицю Романа Гульченко

 

Запрошуємо всіх бажаючих