Сьогодні, напередодні  74-ї річниці  визволення України від нацистської окупації,  біля меморіалу Слави пройшов урочистий мітинг за участю громадськості, представників трудових колективів міста та місцевих органів влади.

 В привітальній промові  міський голова  Андрій Глущенко  підкреслив значимість і важливість збереження пам`яті про масовий героїзм захисників та визволителів України здійснений в роки Другої світової війни. Відзначено, що український народ, як і інші поневолені народи Європи, був врятований від нацистського «нового порядку», неймовірних страждань, голоду і хвороб, від насилля і повного знищення воїнською славою, героїзмом і мужністю воїнів багатьох національностей, представників різних народностей  Радянського Союзу, які спільно в той час вступили в боротьбу з ворогом.  Приймаючи участь в таких переможних військових операціях, як Харківська, Корсунь-Шевченківська, Київська, Ясько-Кишинівська, Львівсько-Сандомирська і багатьох інших наступальних операціях з визволення України, - кожен із визволителів думав про свою велику і малу Батьківщину, про захист і звільнення  всієї рідної землі. Міський голова  відмітив і невблаганність часу: за роки, які пройшли, в нашому місті і районі майже не залишилося  ветеранів Другої світової війни, учасників жорстоких боїв, - тих, які в роки своєї суворої молодості перенесли весь тягар військового життя.  «Але назавжди вони залишаться для нас прикладом великої мужності і героїзму, високої воїнської гідності. Висловлюючи вдячність їх подвигу, який вони здійснили в грізні роки війни, ми твердо віримо в торжество миру і справедливості на нашій землі», - підкреслив міський голова.

 Учасники урочистого мітингу вшанували пам`ять захисників та визволителів України, а також мирного населення, яке загинуло за роки нацистської окупації   хвилиною  мовчання  та поклали квіти до обеліску загиблих воїнів.  

IMG 5365IMG 5365IMG 5365IMG 5365IMG 5365IMG 5365IMG 5365IMG 5365