Більш, ніж стометровий крутий спуск  по вулиці Київській в районі її прилягання до вулиці Бесарабської (Ленінського комсомолу)  багато років турбував  жителів міста:  глибокі вибоїни і каміння різних розмірів перетворювали спуск і підйом в небезпечну пішохідну територію, а для водіїв ця частина вулиці, взагалі, була  незатребуваною. Найбільших незручностей відчували жителі  вулиць Скальська, Маяковського і, безпосередньо, Київської. Щоб не наражатись на небезпеку, потрібно було обходити  значну міську територію, щоб потрапити  до центрального та інших районів міста.

         Наприкінці минулого року депутати міської ради та міський голова підтримали звернення  жителів цих вулиць щодо необхідності проведення ремонту зазначеної ділянки вулиці Київської і внесли відповідний пункт до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Татарбунари на 2018 рік. При підготовці до ремонту враховувалися  рекомендації та побажання жителів, які були висловлені ними  в ході  спільного з депутатами та керівництвом міста обговорення на  вуличних зборах.

 

        Для проведення робіт були задіяні спецтехніка і спеціалісти дорожнього підприємства, яке очолює Самвел Айрапетян. Незважаючи на те, що працювати в умовах крутого спуску було дуже важко, дорожні працівники за кілька днів виконали  весь обсяг підготовчих робіт, що відповідають технології  укладення нового дорожнього полотна, після чого дорогу покрили асфальтом.

         На сьогодні  городяни висловлюють вдячність працівникам дорожнього підприємства, міському голові Андрію Глущенку, заступнику  міського голови Олександру Лєсніченку, всім депутатам міської ради за підтримку, і  безпосередньо депутату міської ради  Юлії  Градинар,  що закріплена як місцевий депутат за цими вулицями, і яка  виявила велику активність в організації  вуличного обговорення  та узагальнення рекомендацій жителів  для їх практичного опрацювання на засіданні відповідної  постійної депутатської комісії міської ради.

IMG 5308IMG 5308IMG 5308IMG 5308IMG 5308IMG 5308IMG 5308IMG 5308