Щирі побажання зміцнення духовного потенціалу, творчого пошуку, високих мистецьких результатів і завжди вдячних глядачів, - були адресовані сьогодні міським головою від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради всім місцевим артистам, бібліотекарям, керівникам хореографічних та вокальних колективів, працівникам музичної школи, методичному персоналу та керівникам сфери культури міста Татарбунари і Татарбунарського району.

  Підкреслюючи безмежність і велич неординарних талантів, співучих голосів, яскравих артистичних якостей людей, які присвятили своє життя і професійну діяльність культурі, міський голова Андрій Глущенко відмітив, що саме такими творчими майстрами славиться татарбунарський край. Керівник міста акцентував на особливому покликанні працівників культури, тому що своїм багатим спектром мистецьких здібностей вони мають нести велику любов до рідної культури, і не тільки зберігати  її, а й своєю професійною чи аматорською позицією примножувати ті культурні надбання, які створив за віки  наш народ.

  «Ви і ваша високодуховна  праця потрібні людям. Та духовна гармонія, яку ви своїми творчими досягненнями вносите в щоденне життя людей, робить оточуючий світ набагато кращим і щасливішим для кожного із нас», - сказав міський голова під час вручення ряду працівникам культури почесних грамот, квітів та подарунків з нагоди професійного свята.

IMG 5404

IMG 5404IMG 5404IMG 5404IMG 5404IMG 5404

  Сердечні вітання всім працівникам культури в цей день подарували  керівник апарату Татарбунарської районної ради Віра Волканова, тимчасово виконуюча обов’язки першого заступника голови Татарбунарської районної державної адміністрації Алла Некраш та керівник відділу культури райдержадміністрації Оксана Попова. І як завжди, в цей день професійною і яскравою виглядала сцена із змістовною святковою концертною програмою, підготовленою творчими працівниками районного Будинку культури.