Відповідно до затвердженого порядку денного 31-ї, останньої в нинішньому році, сесії Татарбунарської міської ради, на пленарному засіданні був запланований виступ міського голови із звітуванням про проведену роботу виконавчими органами міської ради  за  минулий період 2018 року.  Але так, як переважна більшість депутатів міської ради раніше прийняла участь у відкритій зустрічі міського голови з громадою міста Татарбунари,  де було здійснено публічне звітування міського голови,  депутати запропонували затвердити звіт міського голови без  відповідного виступу на сесії.

       Інші питання, винесені на сесію, були розглянуті досить оперативно, без суттєвих зауважень та пропозицій. Так, депутати внесли зміни і доповнення  до рішення міської ради від 08.12.2017 року № 504-VIІ «Про міський бюджет на 2018 рік», запропоновані виконавчим органом міської ради в частинах  розподілу видатків міського бюджету на 2018 рік та  переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році проводилися за рахунок коштів бюджету розвитку;  затвердили штатний розпис комунального підприємства «Водопостачальник»  та прийняли ряд рішень з питань земельного та житлового характеру.  Відповідні  аналітичні  інформації  представили депутатам начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради Любов Лютикова, директор КП «Водопостачальник» Тамара Кобушкіна, головний спеціаліст-юрист міської ради Віталій Борденюк та начальник відділу земельних відносин Татарбунарської міської ради Ігор Катанов.   

      Завершаючи сесію, міський голова Андрій Глущенко подякував депутатам за конструктивне партнерство, спільну працю на благо поступального розвитку міста та сприяння у втіленні нових економічних кроків і  проектів в основних сферах життєдіяльності міста. Традиційним в кінці року стало загальне фото присутніх на сесії депутатів та міського голови.

CIMG4557CIMG4557CIMG4557CIMG4557CIMG4557CIMG4557