Тим більше, якщо це діти та  молодь нашого міста, які завжди приходять із дорослими з добрими новинами, ідеями, або привітаннями. Два дитячих художніх колективи під керівництвом  творчих працівників районного Будинку культури та Будинку дитячої творчості міста Татарбунари,  зберігаючи  народні традиції,   завітали до міської ради з щедрівками та колядками.

       «Добрий вечір тобі, пане-господарю. Радуйся, ой радуйся земле. Син Божий народився», - слова, які знають сьогодні не тільки на нашій рідній землі, а також і дуже багато людей  в різних країнах, - закликали до сесійної зали міської ради  як представників колективу, так і тих жителів міста, які перебували в цей час в приміщенні міської ради. Красиві вітання дітей і дорослих були сповнені великим оптимізмом,  особливим душевним світлом і міцною надією на  перемогу добра і  любові. Міський голова Андрій Глущенко подякував всім учасникам  новорічно-різдвяних щедрувань за чудовий виступ, побажав  їм  творчих успіхів та вручив  солодкі подарунки. 

       Міська рада відповідно до  діючих міських програм старається підтримувати  діяльність таких дитячих колективів, які розвивають народну творчість і збагачують культуру нашого краю. В рамках співпраці з Будинком дитячої та юнацької творчості із року в рік міською радою здійснюються  різні гуманітарно-економічні проекти, метою яких є створення сприятливих умов для діяльності  як педагогічного колективу, так і в цілому стабільного функціонування такого  сучасного центру впровадження дитячих мрій та ідей, яким є Будинок дитячої творчості міста Татарбунари.

IMG 6525IMG 6525IMG 6525IMG 6525IMG 6525IMG 6525