Шановні депутати Татарбунарської міської ради!

       Шановні  жителі міста, представники трудових колективів та широкої громадськості! 

 

  Наступив квітень, який  за своїми погодними умовами, надає нам  добрі можливості  більш активно і організовано приступити до традиційного впорядкування своїх будинків, присадибних ділянок, прилеглих територій, вулиць, площ, парків  і скверів нашого міста.

З цією метою мною підписано розпорядження «Про забезпечення благоустрою на прилеглих територіях підприємств, установ, організацій, магазинів, кафе, барів та розважальних закладів та проведення Дня довкілля на території Татарбунарської міської ради», яким весь період протягом квітня оголошується місячником озеленення, прибирання та благоустрою в нашому місті. Заходами, затвердженими цим розпорядженням заплановано прибрати та впорядкувати вулиці міста, прилеглі території до підприємств, організацій, готелів, приватних домоволодінь міста згідно Правил благоустрою міста Татарбунари, затверджених рішенням Татарбунарської міської ради від 17 липня 2014 року № 869 – VІ,  а саме:

-  привести до порядку свої прилеглі території, прибрати сміття, висадити дерева, кущі, побілити дерева, здійснити поточний ремонт (за потреби)  фасадних частин своїх житлових, виробничих, торгових приміщень, здійснити інший благоустрій прилеглих територій;

-  здійснити видалення сухих і аварійних дерев, обрізку гілок та кронування зелених насаджень на вулицях міста, в тому числі, які знаходяться в зоні повітряних електромереж та в зоні забудови;

- прибрати, очистити та впорядкувати територію житлових мікрорайонів та майданчиків для складування твердих побутових відходів;

-  провести роботи по впорядкуванню території, прилеглої  до міського стадіону «Колос»;

-  прибрати територію парків, скверів від сміття;

- впорядкувати міські кладовища: видалити сухі кущі, очистити під’їздну дорогу;

-  прибрати і очистити прилеглу територію до водонапірних башт: очистити 1-у зону санітарної охорони від порослі і чагарників, прибрати сміття.

        До проведення цих заходів  заплановано залучити  42 підприємства, установи, організації та інші суб’єкти господарювання на території міста.

   Виконання  цього обсягу робіт на більш організованому і узгодженому рівні  стане ефективним продовженням впорядкування міських територій, яке розпочали жителі міста та окремі підприємства відразу після завершення  холодної пори року. Так, відразу з настанням теплих днів, цілеспрямовано в цьому напрямку в місті працює робочий персонал управління майном комунальної власності і благоустрою міської ради, який здійснює роботи в міських парках і скверах та на інших загальноміських територіях.

 Також, знову відрадно відзначити власну ініціативу найактивніших представників татарбунарської громади: молоді і середнього та старшого покоління нашого міста, які розпочали прибирання його територій, долучившись до   всесвітньої акції  «Зробимо світ чистішим» та  традиційного для всіх нас весняного  впорядкування.  На  добрий приклад  групи  татарбунарців  відгукнулися вже цілі установи, такі як  колектив  Будинку дитячої і юнацької творчості  (керівник - Олена Пахольчук),  Татарбунарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.З.Тура  (директор - Володимир Усатенко), Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище (директор – Олег Кабак) і ця ініціатива поступово поширюється. В ході  цих  спільних прибирань зібрано  різного виду сміття, яке  назбиралося за зимову пору року, вже очищено цілий ряд міських територій, з чим дійсно, було б дуже важко справитись комунальній службі міської ради.

  Тому вдруге, від початку цих робіт, виражаю вдячність всім жителям нашого міста за дбайливе ставлення до вигляду міських вулиць, приведення їх до належного санітарного стану, озеленення міських територій та наведення загального порядку в місті! 

 Татарбунарська міська рада готова і надалі надавати необхідний транспорт для вивезення  зібраного сміття.  Сьогодні міська рада вирішує питання  вдосконалення функціонування міського сміттєзвалища.  За результатами  обговорення  пропозицій жителів міста в цьому питанні,  додаткового вивчення фінансово – технічних  можливостей  міської ради, було прийнято рішення  здійснити заміну огорожі  старого міського некрополя на більш сучасну, а  вже використану встановити на території міського сміттєзвалища, роботи на якому вже розпочалися.

Впевнений, що протягом квітня ми разом приберемо місто, підготуємо його до пасхальних та травневих свят і цим  створимо умови для підвищення рівня його привабливості та гостинності.

 Запрошуємо до участі у квітневих заходах із благоустрою трудові колективи міста, підприємців, депутатів міської  ради, представників старшого покоління, учнівську молодь, -   всіх, хто любить своє місто, небайдужий до його долі і бажає йому добрих змін. Всі, хто щирим бажанням долучиться до прибирання, озеленення та благоустрою рідного міста, внесе свій  гідний вклад в його  поступовий розвиток та добробут!

       

З повагою  

Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко