13 травня  працівники комунального  підприємства  «Водопостачальник»  та ремонтна  бригада комунального підприємства «Бесарабія» розпочали плановий поточний ремонт  відрізку центральної водопровідної мережі, який проходить  на території площі Перемоги  (вулиця Горького, біля меморіалу Слави).

   В ході ремонту  буде здійснена повна заміна  трубопроводу, стан якого останнім часом  зумовлював часті пориви,  а  внаслідок цього призупинення подачі води в районі вулиць Гімназична, Лесі Українки, Пушкіна, Покровська  та частково вулиці Горького.

Зазначені роботи проходять в рамках  модернізації водопровідно - каналізаційних   мереж міста,   їх реконструкції    та    капітального    ремонту, а також  поетапного переобладнання всієї інфраструктури водно-каналізаційного господарства міста Татарбунари.

Технічне переоснащення в цій сфері здійснюється в режимі поступової роботи (дивитись  звернення  міського голови з цих питань під назвою «Що в місті з водою»,  опублікованому на цій сторінці  25 січня 2019 року). 

IMG 7422IMG 7422IMG 7422IMG 7422IMG 7422IMG 7422