В ніч  з 17 на 18 травня (з п’ятниці на суботу)  в центральній частині міста невідомі  особи зняли і повністю пошкодили дерев`яне перекриття шлюзу на р.Фонтанка, внаслідок чого була випущена вода в цій частині річки.  Біля перголи  і літньої  шахово - шашкової площадки знищено 5  підвісних вазонів з квітами,  перевернуті урни із сміттям, розбито скляні бутилки на столиках під перголою.

   Таку картину побачили в ранні  години  суботи чергові  комунальної служби міста із благоустрою.  Викликані керівництвом служби додаткові працівники, для яких субота являлася вихідним днем,  кілька годин  чистили і прибирали  літню площадку, а потім замінили перекриття шлюзу, для чого потрібно було знаходити додаткові ресурси.

 Літня шахово-шашкова площадка, збудована і  урочисто відкрита в 2016 році  за ініціативою Татарбунарського міського голови  Андрія Глущенка,   до сьогоднішнього часу стала  не тільки одним із центрів проведення спортивних змагань та любительських турнірів з шахів та шашок, а й  улюбленим місцем відпочинку городян. Тут постійно можна побачити і дорослих, і маленьких жителів  міста, яким подобаються  красиві шахово-шашкові столики, зручні  лавки та  привабливий затишок. Буквально за кілька днів до появи вандалів  керівник УМКВ Ольга Даскалєску  зі своїми помічниками здійснила огляд  майданчика, результатом чого стало  проведення додаткових дій із озеленення  цього місця: по всьому периметру перголи  у її верхній частині були розміщені вазони з  квітучими петуніями.  Але у когось піднялась так високо рука…

   Про пошкодження об’єктів благоустрою міста, на жаль, повідомляється міською радою не вперше.  Дуже погано, що зусилля міської влади, спрямовані  на покращення  вулиць і паркових зон міста, так перекреслюють  люди, байдужі не тільки до свого міста, а і  до себе.  Як зазначає керівник комунальної служби «важко знайти слова, коли перед тобою відірвані перила декоративного дерев`яного мосту, зламані  саджанці дерев, квітів, пошкоджені деталі пам’ятників, або іншої міської  інфраструктури;  дуже прикро за  деяких жителів міста, які  так безвідповідально себе ведуть».  

  Під час прибирання  були  відсутні можливості зафіксувати  результати цих протиправних діянь. Ми надаємо фото, на якому була зафіксована пергола з квітами  напередодні цього акту вандалізму.

   Просимо небайдужих громадян, які  в зазначений час, можливо стали свідками цих дій, повідомити  міську раду про побачене за телефоном  3-33-55 (приймальня Татарбунарської міської ради) Разом зупинимо вандалізм!

IMG 7714IMG 7714IMG 7714IMG 7714IMG 7714