Наші інформаційні повідомлення, які ми розміщуємо на цій сторінці, мають характер коротких новин про діяльність Татарбунарської міської ради, міського  голови та вирішення насущних проблем в основних сферах міського господарства.

Сьогодні ми звертаємося до вас  з непростим інформаційним повідомленням і одночасно проханням.

В нашому місті  вже стало доброю традицією проводити три-чотири рази на рік виставки-ярмарки голубів та декоративної птиці, які дуже полюбилися городянам і гостям міста. А в дні свят, і особливо, в День міста, такі виставки стають окрасою свята.

IMG 8787

Ініціатором і  вдохновителем таких виставок разом із міським головою Андрієм Глущенко являється голова клубу любителів голубів та декоративної птиці «Турман»  Віктор Антонович Мурзін, житель села Білолісся. Ставши щирим і добрим другом нашого міста, керівник клубу ніколи не відмовлявся від запрошень міського голови, завжди з великим ентузіазмом організовує участь у виставках багатьох любителів птахів з різних міст і сільських населених пунктів. Завдяки добрим запрошенням Віктора Антоновича Мурзіна, в нашому місті  вже багато разів побували господарі птахів з Умані, Одеси, Ізмаїла, Білгород-Дністровського, Арциза, Овідіополя, Кілії, Кам`янки, Шевченкове, Виноградовки, Саф`ян, Борисівки, Дмитрівка та інших міст і сіл.

Татарбунарська міська рада  розцінює  таку активну співпрацю клубу «Турман» та його керівника  з нашим містом, як щиру допомогу  місту в аспекті його культурно-гуманітарного розвитку.

Але, сьогодні потрібна допомога  Віктору Антоновичу, у якого загострилася довгорічна хвороба серця, для лікування якого необхідне кардіохірургічне втручання.

Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради звертається з проханням допомогти Мурзіну  Віктору Антоновичу із збором коштів на необхідну операцію.

 Для переведення коштів надаємо необхідні реквізити:

ОДЕРЖУВАЧ                             МУРЗІН  В.А.

РАХУНОК                                   29244825509100

БАНК ОДЕРЖУВАЧА               АТ КБ «ПРИВАТБАНК», КИЇВ, Україна

ЄДРПОУ одержувача                 14360570

ЄДРПОУ банку                            14360570

МФО                                              305299

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ      5168757317087866, МУРЗІН ВІКТОР АНТОНОВИЧ,

                                                        ІПН; 2070510411