Дошкільні та учнівські колективи двох міських дитячих садків і шкіл, спортивні команди  і творчі колективи дитячої юнацько-спортивної школи  та  Будинку дитячої творчості, а  також дитячі танцювальні колективи міста вийшли на головну міську площу  організованою і урочистою ходою.    

        В Міжнародний День захисту дітей, який протягом своїх святкувань став головним спільним дитячим святом, діти завжди отримують  велику нагоду показати дорослим і один одному свої неординарні таланти, чудові  вміння,  кмітливість, допитливість, спритність, - і багато інших рис,  які вже  з  дитинства формують у кожного з  них  майбутню особистість. Головним  доказом  цього стали і нинішні результати дитячого творчого фестивалю, футбольного турніру за участю молодшої команди ФК «Татарбунари», шахово - шашкового турніру та інтелектуальних ігр, що були організовані  в цей святковий день дорослими і пройшли на різних площадках  в центральній частині міста.IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520IMG 8520

      Виступивши одним із активних організаторів свята, Татарбунарська міська рада  до цього дня приділила особливу увагу всім великим дитячим колективам міста. За кошти міського бюджету двом загальноосвітнім закладам  були вручені набори спортивних м’ячів, дитячі садки  отримали різні комплекти іграшок, Будинок дитячої творчості – інтерактивну дошку, м’ячі і яскраві танцювальні помпони, дитяча бібліотека –  розвиваючі настільні ігри і допоміжний матеріал для постійної роботи. Переможцям дитячих футбольного і  шахово-шашкового турніру вручено грамоти, призи та подарунки. Всі учасники дитячого свята  отримали  солодощі  і мінеральну воду, якими пригощали дітей працівники апарату міської ради.

       Добрий настрій і піднесену атмосферу святкового дня  з маленькими татарбунарцями розділили народний депутат України Віталій Барвіненко та керівники міста і району: Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко  і голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов, які   у своїх привітаннях до дітей побажали їм яскравого літнього відпочинку,  примноження бадьорого духу, радості від спілкування із своїми ровесниками, зміцнення  дитячої дружби,  здійснення  найзаповітніших дитячих мрій і добрих бажань. Користуючись приємною нагодою, народний депутат України Віталій Барвіненко вручив  молодшій футбольній команді ФК «Татарбунари» комплект спортивної форми. Протягом свята діти мали можливість поласувати морозивом, яке надав місту  фонд Віталія Барвіненка. 

       Чудова програма, підготовлена  до свята,  і особливе тепло та увага, які виявляли  дорослі до дітей цього дня, свідчили про те, що яскравий  початок літа буде мати для них своє добре продовження у всі дні,  і  в  будь-яку пору року.