Медичний персонал  педіатричного  та інфекційного відділень   центральної районної лікарні вже звик до цієї усталеної традиції  Татарбунарської міської ради, тому 1 червня, в Міжнародний День захисту дітей, завжди  з радістю  зустрічає міського голову.

 Після короткої розмови з  медичними  працівниками  про щоденні справи у відділеннях, Адрій Глущенко  там, де це було можливо, відвідав дітей, які проходили  в цей час  курс лікування. В спілкуванні з батьками дітей  міський голова цікавився станом їх здоров`я та улюбленими дитячими заняттями. 

IMG 8649IMG 8649IMG 8649IMG 8649

Солодкі подарунки  від міського голови та щирі побажання  якнайшвидшого одужання  зміцнили надію і дорослих, і дітей на  повернення доброго здоров`я і радісної зустрічі зі  своїми рідними в домашній обстановці. «Наступного свята ви обов’язково проведете всі урочистості на центральній міській площі, приймете участь у святковій ході і  станете активними учасниками всіх цікавих ігор, які  готують для вас дорослі», - цим головним побажанням і, одночасно, впевненістю завершив своє спілкування  з маленькими пацієнтами районної лікарні міський голова.