На  засіданні  чергової 35-ї сесії, яке пройшло в минулу п’ятницю, депутати  прийняли рішення направити депутатський запит до обласних органів влади  щодо проведення  перевірки законності переміщення торгівлі молочними продуктами в м`ясний корпус, здійсненого адміністрацією  Татарбунарського сільгоспринку.

       Ряд  попередніх дій Татарбунарської міської ради, направлених на врегулювання та виправлення цієї резонансної  ситуації, не принесли жодного позитивного результату. Ні  детальне обговорення цієї проблеми  на  квітневому засіданні виконкому та 34-ій сесії, ні спільні комплексні перевірки за участю представників поліції, міської ради та Держпродспоживслужби, ні офіційний лист Татарбунарського міського голови  не здійснили необхідного впливу на адміністрацію ринку. На даний час дочірнім підприємством «Татарбунарський сільгоспринок» повністю проігноровані пропозиції депутатів міської ради щодо повернення  продажу молочної продукції до відновленого молочного корпусу, або утворення в найближчий час в приміщенні м`ясного корпусу відповідних умов, які б повністю відокремлювали зони продажу молочних  продуктів та необробленої м`ясної продукції  шляхом огородження  зон та встановлення  промислових витяжних вентиляторів. Ніяких подібних дій, чи їх підготовки,  на території ринку не спостерігається.

       В той час, як хвилювання жителів міста тільки посилилися, оскільки  в умовах підвищених літніх температур на кризовій території ринку, в яку перетворився м`ясний корпус,  виникає загроза  непередбачуваних ситуацій. Зважаючи на численні звернення, які продовжують надходити   до депутатів міської ради,  на спільному засіданні постійних депутатських комісій було запропоновано підготувати  відповідний депутатський запит, розглянути його на  пленарному засіданні  сесії та направити  голові Одеської обласної ради Анатолію Урбанському, першому заступнику голови Одеської обласної державної адміністрації Сергію Паращенку та начальнику Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській області  Володимиру Кустурову.

IMG 8844IMG 8844IMG 8844IMG 8844IMG 8844IMG 8844IMG 8844IMG 8844IMG 8844IMG 8844IMG 8844

 Надаємо  текст даного депутатського запиту:

Депутатський запит

До депутатів Татарбунарської міської ради надходять численні звернення громадян стосовно ліквідації молочного корпусу на території Татарбунарського сільгоспринку та об’єднання його з м’ясним корпусом. На теперішній час мешканці скаржаться на нестерпні запахи та санітарний стан в м’ясному корпусі, а продавці молочної продукції на відсутність для всіх місць для торгівлі та відсутність умов для її продажу. Внаслідок конфлікту, що виник між адміністрацією ринку, мешканцями міста та продавцями, виникла стихійна торгівля молочною продукцією перед територією ринку. Ніякі комплексні перевірки, рейди та ліквідації стихійної торгівлі молочної продукції органами поліцією, разом з представниками міської ради, Держпродспоживслужби результатів не дають. Стихійна торгівля виникає знов і знов, так як для продавців молочної продукції не створені умови продажу цієї продукції на території ринку. На звернення та рішення депутатів Татарбунарської міської ради, щодо необхідності повернення молочного корпусу, адміністрація ринку не реагує і відповідає, що все зроблено в межах санітарних норм.

      Керуючись статтями 21-22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», просимо Вас здійснити комісійну перевірку законності переміщення торгівлі молочними продуктами в м’ясний корпус, здійснену ДП «Татарбунарський сільгоспринок» Татарбунарської райспоживспілки, та умови продажу молочної продукції відповідно до санітарних норм.

З повагою депутати Татарбунарської міської ради