У Татарбунарської міської ради  давня історія доброї співпраці  з творчим педагогічним та дитячим колективом  Будинку дитячої та юнацької творчості. Вже багато років спільні інтереси обох сторін поєднуються по різним напрямкам  культурно-гуманітарного  розвитку, як цього, окремо взятого дитячого центру, так і  міста в цілому.

  Четвертий рік така співпраця, отримавши новий вимір, подає гарні результати,  які відповідають  соціально-культурним запитам  як маленьких, так і дорослих жителів міста. А це спільні організації дитячих свят, цікавих шоу-програм  до Дня міста та  свят за народними традиціями, влаштування різноманітних конкурсів  і багато інших заходів різних спрямувань.  Жодна урочиста чи святкова подія  міського рівня не обходиться без допомоги Будинку дитячої творчості та активної  участі його вихованців. В свою чергу Татарбунарська міська рада, в міру наявних можливостей, надає  цьому великому творчому колективу допомогу у зміцненні його матеріально-технічної бази. Ми добре знаємо один одного і разом, для блага всього міста, налаштовані на  плідний результат.

IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166IMG 9166

 Тому, закономірним на сьогоднішній день стало посилення  в творчо-просвітницькому компоненті функціональної діяльності Будинку дитячої творчості теми сучасного та перспективного  розвитку нашого міста. За спільною ініціативою міського голови і творчого колективу дитячого центру вирішено було посилити ці акценти і спрямувати ініціативу дітей  на  пошуки міських територій для їх розбудови, більш новітнього облаштування та якісного покращення.  Дітям запропонували подумати над проблемами міста і підготувати проекти для  їх вирішення. Та, найголовніше, їм було повідомлено, що один із найкращих проектів, який діти виберуть  колективно,  буде розглянутий депутатами міської ради  і з їх доброї волі  знайде своє втілення на  обраній площадці міста.

 На сьогоднішній зустрічі, що пройшла в сесійній залі міської ради, діти представили міському голові та його помічникам, працівникам апарату,  свої підготовлені чотири проекти, після презентації яких, за допомогою дорослих, проголосували  і прийняли рішення  по кращому і найнеобхіднішому з них, спочатку таємним голосуванням. А потім в електронному вигляді, так, як це роблять на кожній сесії  депутати міської ради.

 Головні експерти проектної діяльності дітей міський голова Андрій Глущенко, керуюча справами апарату виконкому Лариса Коваль, начальник відділу бухгалтерського обліку Любов Лютикова, завідуюча сектором з питань бюджету та інвестицій відділу бухгалтерського обліку Наталя Кравець, начальник відділу земельних відносин  Ігор Катанов та начальник відділу з питань діловодства та контролю – секретаріату ради та виконавчого комітету міської ради  Юлія Бондаренко  підтримали проекти як такі, що повністю відповідають  сучасним потребам міста і його жителям. Проекти охопили такі  сфери життєдіяльності міста, як туризм (проект «Інформаційні таблички туристичних об’єктів»),  озеленення міста (проект «Озеленення вулиці Соборна»),  санітарний стан та екологія міста (проект «Покращення екологічної ситуації міста шляхом встановлення в громадських місцях смітників для сортування сміття») та  благоустрій міста (проект «Облаштування прилеглої території комунального закладу «Татарбунарський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Татарбунарської районної ради Одеської області»).

   Під час презентації всіх проектів, діти  підкреслювали  велику значимість для міста кожного з них, але все ж таки  очима і думками дітей  найкращим і найнеобхіднішим  став останній проект. І не дивно, тому що бажання розвивати свої таланти і творчість, спілкуватися щодня в тісному колі своїх ровесників і друзів вихованці Будинку дитячої творчості хочуть втілювати в більш затишному та комфортному просторі. Обраний проект передбачає встановлення  перед входом в приміщення  будинку творчості  велопарковки, вздовж тротуару  двох лавок, двох сміттєвих урн, біля входу – двох вуличних підвісних ліхтарів і  біля задньої стінки приміщення – встановлення  бетонної огорожі. Вартість проекту за спільним підрахунком дітей і їх педагогів   становить  8980 гривень. Вдохновителями  дитячих проектів стали творчі працівники Будинку дитячої творчості на чолі  з  ініціативним директором Оленою Пахольчук.

 Міський голова  подякував всім  за проведену спільну роботу і гарну зустріч та запевнив дітей у підтримці   депутатами міської ради обраного проекту. Добрим завершенням зустрічі став солодкий  подарунок, морозиво, від  міського голови  і спільне фото для продовження  подальшого спілкування.