Сьогодні, напередодні Дня Конституції, в районному Будинку культури  пройшли урочисті збори  представників трудових колективів та громадськості міста з нагоди державного свята.

  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко  звернувся до учасників урочистостей з привітальним словом, в якому підкреслив важливість прийняття основного закону для держави і суспільства та акцентував на сприятливих умовах попереднього періоду державного розвитку, в який Конституція отримала реальний механізм своєї дії.  Логічним результатом цього, як зазначив міський голова, стало здійснення цілого ряду прогресивних змін в різних сферах суспільного і державного життя, чому сприяла консолідована позиція державних і політичних діячів,  які заради блага всього українського народу  відходили від протиріч і конфліктів і проявляли мудрість в досягненні злагоди і  миру в державі.

DSCN1065DSCN1065DSCN1065DSCN1065DSCN1065DSCN1065

 Висловивши впевненість в необхідності саме такої мудрості і злагоди в суспільстві для подальшого державного розвитку, - міський голова нагородив ряд жителів міста  почесними грамотами, цінними подарунками та побажав всім успіхів і великих духовних сил для добрих справ в ім”я щасливого майбутнього рідної землі.

Фото Володимира Акімова