В ці дні в нашій країні відзначається День Конституції, прийняття якої 28 червня 1996 року було сприйнято як важливий крок на шляху державного розвитку.

  З того часу Конституція  стала основним законом нашої  країни, а її конституційні положення визначальним фактором консолідації  суспільства,  основою створення належних умов для самореалізації кожної особистості. За роки своєї реальної дії Конституція  дала українському суспільству багато позитивного, було здійснено цілий ряд прогресивних змін в різних сферах суспільного і державного життя. І цьому сприяла консолідована позиція державних і політичних діячів,  які заради блага всього українського народу  відходили від протиріч і конфліктів і проявляли мудрість в досягненні злагоди і  миру в державі.

1498550830062979

 Сьогодні наше суспільство очікує саме такої державної і політичної мудрості. Тільки в таких умовах спільного бачення прогресивних векторів розвитку нашої держави Конституція України, як основний закон, зможе знайти свої реальне втілення. Українські громадяни  сьогодні виражають надію на таких політиків, які своєю законотворчою діяльністю створять  більш сприятливі умови для  повної  реалізації прав  і свобод, гарантованих Основним Законом.

 Стабільне дотримання положень Конституції, надасть можливість зміцнити нашу країну, забезпечить розширення прав територіальних громад, посилить взаємну довіру між народом і владою та створить умови для стабільного динамічного розвитку українського суспільства.                        

 В ці святкові дні  щиро вітаю всіх з Днем Конституції України і бажаю всім жителям та гостям нашого міста і району міцного здоров”я, родинного затишку, успіхів та великих духовних сил для добрих справ в ім”я щасливого майбутнього рідної землі.

З повагою

Татарбунарський міський голова                                                                               Андрій Глущенко