Питання водопостачання, водовідведення та санітарного стану нашого міста являються  ключовими для  його сучасного і перспективного розвитку. Актуальність цих питань  сьогодні посилює до них увагу як  виконавчого комітету, так і депутатського корпусу Татарбунарської міської  ради. 

Пропонуємо ознайомитись з думкою депутата  міської ради, голови постійної депутатської комісії з питань водопостачання та водовідведення та інших питань ЖКГ  Кошельник Таміли Гнатівни  щодо ситуації в цій сфері: 

 «Сьогодні кожен житель  міста Татарбунари безпомилково може дати  характеристику місцевій сфері  комунальних послуг як  проблемній і  важкій для швидкого вирішення всіх негараздів. Причини такої ситуації відомі: критична зношеність  основної інфраструктури  в таких галузях міського господарства, як водопровідно-каналізаційна система  та забезпечення санітарного стану міста, і конкретно, організація вивезення твердих побутових відходів.

 В сучасних  умовах  постійно зростаючих потреб населення в стабільності водопостачання та забезпеченні належного санітарного порядку  сфера комунальних послуг міста  потребує першочергової уваги. Недостатня увага до цих питань в попередні роки перетворила їх сьогодні в дуже проблемні, але на даному етапі міського розвитку вони поступово вирішуються. Міська влада  чітко визначила одним із своїх пріоритетних завдань розпочати  процес модернізації  в зазначених галузях та відповідно             покращити надання населенню необхідних комунальних послуг. Системну роботу в цьому напрямку  здійснює комунальне підприємство  «Водопостачальник». Процеси модернізації здійснюються поступовими кроками  і  постійно знаходяться на контролі міського голови  Андрія  Глущенка, заступника міського голови  Олександра Лєсніченка, а також  постійної депутатської комісії з питань водопостачання та водовідведення та інших питань ЖКГ.

IMG 4372IMG 4372IMG 4372IMG 4372IMG 4372IMG 4372IMG 4372

 Першочергова увага спрямована на зміцнення матеріально – технічної бази КП «Водопостачальник». В цьому році проведена заміна водогінних мереж по вулицях Миру, Нагорна та в центральній частині міста. Від п’ятої міської артезіанської свердловини  прокладено нові  водовідвідні труби, які подають воду в міську систему водогону. Прокладення нових труб супроводжується процесом по винесенню лічильників на вулиці міста, що буде продовжуватися і надалі.

  На даний час здійснюється  підготовка із встановлення нової башти  Рожновського по вулиці Борисівська. На ВНС-1 встановлено новий дизельний генератор потужністю 75 кВт, заміна якого дає змогу при відсутності енергопостачання забезпечити безперебійну подачу води в центральну частину міста. Для збільшення подачі води в центр міста, куди вода подається погодинно, проведено буріння нової свердловини та вже встановлено башту на вулиці Суворова. Із завершенням цих робіт, що планується  в найближчий  час,  район  Маскисівки  буде відділений від ВНС – 1 та підключено до нової свердловини, що дасть можливість покращити подачу води центральній частині міста.           Крім цього, в цьому році планується буріння нової свердловини біля міської сьомої свердловини в районі вулиці Космонавтів. З цього приводу готується  необхідна документація.  Паралельно з процесами модернізації триває постійна  робота по усуненню поривів на водогонах міста.

 Для покращення вивозу твердих побутових відходів в місті планується придбати сміттєвоз, на що міській раді за допомогою народного депутата України Віталія Барвіненка  виділено один мільйон гривень державних  коштів.

 Сьогодні колектив комунального підприємства «Водопостачальник» разом зі своїм керівником Тамарою Кобушкіною цілеспрямовано направляє зусилля на покращення роботи підприємства.    Тому, вважаю, що найбільш вразлива сфера комунальних послуг в місті поступово оновлюється.

 Хочу звернути увагу всіх жителів міста: ми всі користуємося послугами, які надаються комунальним підприємством, і своєю позицією відповідального споживача можемо сприяти проведенню кращих змін  у цій сфері, а для цього своєчасно вносити оплату за комунальні послуги».

Депутат Татарбунарської міської ради,

голова постійної депутатської комісії

з питань водопостачання та водовідведення та інших питань ЖКГ

Таміла Кошельник