Приємно повідомити про те, що Одеська обласна рада знову надала підтримку нашому місту в питаннях водопостачання.
На початку цього року ми звернулися до керівництва обласної ради з цих питань, що являються гострою проблемою для всіх татарбунарців. Реагуючи на наше звернення, в лютому в місто Татарбунари прибув перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський, з яким на робочій нараді були проаналізовані шляхи вирішення цієї проблеми. Зокрема, була обговорена можливість виділення коштів обласного бюджету на буріння нової артезіанської свердловини в місті, яка б забезпечила безперебійним водопостачанням його центральну частину, де знаходяться всі дошкільні та навчальні заклади, розташовані багатоповерхові житлові будинки.
І сьогодні ми вже констатуємо факт виділення коштів із обласного бюджету в розмірі 401,000 грн. та спрямованих на будівництво нової свердловини в районі вулиці Космонавтів.
На цьому тижні в місто був здійснений робочий візит першого заступника голови Одеської обласної ради Вадима Шкарівського та народного депутата України Миколи Скорика, які ознайомилися з будівництвом свердловини.
Під час робочого спілкування, в якому також прийняли участь голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов та депутат районної ради Наталя Кожухаренко, з впевненою надією нами було сприйнято пропозицію першого заступника голови Одеської обласної ради стосовно підготовки ще одного нашого звернення щодо виділення коштів із обласного бюджету на проведення в місті розвідних водомереж, якими заплановано подавати дунайську воду в домогосподарства міста.
Для міських жителів це також приємна звістка, оскільки отримання коштів із обласного бюджету дозволить розпочати для міста експлуатацію водонапірно-насосної станції (ВНС), яка збудована в рамках широкомасштабного проекту за рахунок державного, обласного та місцевого бюджетів. Прокладення розвідних мереж заплановано розпочати з вулиці Бесарабська.

Фото прес-служби
Одеської обласної ради

 

Більше інформації за посиланням на  офіційній  сторінці соціальної мережі фейсбук,  Татарбунарського міського голови : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=641600510019996&id=100025101588174