За даними Міністерства охорони здоров’я України в Україні зафіксовано 10406 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, в Одеській області – 227.

На сьогоднішній день 30.04.2020 року на території Татарбунарського району підтверджених випадків захворювання на COVID – 19 НЕ ЗАФІКСОВАНО.

Вчора відбулося засідання Кабінету міністрів України, на якому було ухвалено рішення про відкриття агропромислових ринків.
За рішенням постанови Кабміну всі повноваження щодо відкриття ринків покладені на місцеве територіальне управління Держпродспоживслужби.

Алгоритмам роботи ринку:
1) Допуск працівників, продавців і відвідувачів ринку виключно за:
• Наявності вдягнутої медичної маски або респіратора
• Проходження безконтактного температурного режиму
• Наявність на кожному вході (в'їзді) на ринки антисептиків
• Не більше одного покупця на 10 м2
• Дезінфекція контактних поверхонь кожні три години
• Прибирання та дезінфекція всіх приміщень в кінці кожного робочого дня
• Відсутність стихійної торгівлі на прилеглій території
2) присутність не менш як двох інспекторів Держпродспоживслужби на агропродовольчому ринку протягом усього часу його роботи та проведення ними позапланових перевірок щодо дотримання протиепідемічних вимог.
Кожного дня основною умовою відкриття ринків буде рішення місцевих територіальних органів Держпродспоживслужби.

Закликаю всіх суб’єктів підприємницької діяльності, жителів міста не піддаватись на маніпулювання, працювати в межах правого поля, дотримуватись протиепідемічних вимог задля збереження життя та здоров’я жителів міста.
Від щирого серця вітаю зі прийдешнім святом 1 Травня! Зичу щастя, здоров’я, весняного тепла! Натхнення та творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!
Бережіть себе та своїх близьких!