Напередодні Дня Перемоги в нашому місті здійснена добра справа: молодіжним активом Свято-Успенського храму впорядковано пам’ятну стелу визволителям міста Татарбунари, воїнам Радянської армії, які в серпні 1944 року, визволяючи його від нацистських окупантів, загинули на околицях міста.
Минулої осені після огляду стели в міській раді було прийнято рішення про доцільність її встановлення в пам’ятному місці, яке ми називаємо «Поле Барінова». В рамках підготовки до відзначення 75-ї річниці Дня перемоги над нацизмом стела була доправлена і встановлена працівниками УМКВ на обране місце. А впорядкування стели і навколишньої території запропонували настоятель Свято-Успенського храму, благочинний Татарбунарського округу, протоієрей Микола Павлов та протоієрей Олександр Кравець силами молодіжного активу храму.
В ці святкові дні висловлюю від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради велику вдячність молодіжному активу прихожан Свято-Успенського храму та їх духовним наставникам за проведений благоустрій.
Кожен татарбунарець може прийти до цього пам’ятного місця, вклонитись подвигу визволителів нашого міста і знову згадати їх імена.

Фото Свято-Успенського храму
міста Татарбунари

 Більше інформації за посиланням на  офіційній  сторінці соціальної мережі фейсбук,  Татарбунарського міського голови : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=644955189684528&id=100025101588174