Вважаю за необхідне звернутися до вас з приводу водозабезпечення в нашому місті.
На даний час у нас формується негативна ситуація в питаннях водопостачання, яка може нести загрозу періодичної відсутності води в більшій частині домогосподарств міста.
Викликана ця ситуація тим, що протягом останніх тижнів на багатьох присадибних ділянках мешканцями міста здійснюється інтенсивний полив артезіанською водою, яка подається на вулиці міста та житлові будинки через міську водну мережу. В результаті цього в міському водогоні значно зменшується тиск води. В баштах, куди з артезіанських свердловин насосами підкачується вода, падає рівень води до дуже низького об’єму, що технічно не дозволяє подавати воду до системи в кількості, необхідній для стабільного споживання. Міські водно-насосні станції просто не встигають накопичувати воду для стабільної її подачі населенню.
В свою чергу низький тиск води, або її відсутність викликає незадоволення у жителів міста, які не мають елементарної можливості для здійснення щоденних побутових проблем.
Ми добре розуміємо, що на нинішній період часу ми ще не можемо забезпечити безперебійне водопостачання в місті, яке б не викликало запитань серед жителів. Ми не можемо відразу охопити всі вулиці міста і замінити всю міську водопровідну систему одночасно, термін експлуатації якої вже давно вичерпався. Але ми продовжуємо розмірену роботу із оновлення водно-каналізаційних мереж міста, яка не змінювалася багато років через об’єктивні причини. Поступово йде заміна старих зношених труб, здійснюється паралельна діяльність із винесення приборів контролю споживання води – лічильників на вуличні ділянки. Продовжується буріння і встановлення ще однієї нової артезіанської свердловини в місті.
Звертаюся до вас, шановні мешканці міста, з проханням проаналізувати цю ситуацію, яка може стати вкрай складною. Якщо у домогосподарствах буде продовжено використання води для поливу огородніх культур, в місті буде спостерігатися постійна нестача води. Прошу вас віднестися до цього з глибоким розумінням та відповідальністю. Дуже вдячний вам за вашу підтримку та допомогу у вирішенні міських проблем.

99093106 653924255454288 5648548921056690176 o99093106 653924255454288 5648548921056690176 o