У зв’язку з подіями природного характеру: затяжною посухою та різкими коливаннями погодних температур, - в аграрному секторі міста Татарбунари здійснюється активне обстеження посівів сільськогосподарських культур. Згідно розпорядження Татарбунарського міського голови Андрія Глущенка, до комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації, яка проводить обстеження, направлено представника Татарбунарської міської ради – начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Ігора Катанова.
На даний час комісія обстежила 90% посівів, за результатами чого складено акти та направлено на розгляд комісії. В ході обстеження визначено, що врожай озимої пшениці, ячменю та рапсу майже повністю втрачено.
Для отримання можливої державної допомоги суб’єктам господарювання рекомендовано збирати довідки із Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, а також статистичного управління.
Прийом заяв продовжується і суб’єкти господарювання можуть звернутися щодо необхідності проведення обстеження на сільськогосподарських полях. За консультаціями з цих питань можна звернутися до відділу земельних відносин виконавчого комітету Татарбунарської міської ради.

 

98114787 656081785238535 2800319699194216448 o