Сьогодні, напередодні Дня гідності та свободи, що відзначається 21 листопада,  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко  спільно з головою Татарбунарської районної ради Віктором Донкогловим  та начальником центру надання адміністративних послуг Татарбунарської районної державної адміністрації Лілією Воробйовою поклав  квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

   В цей день в Україні згадують всіх, хто доклав своїх зусиль до захисту прав та свобод українського народу. В нинішній період держава проходить нелегкий час, проте серед громадян є впевненість, що на шляху до ствердження справжніх демократичних цінностей  українському народу вистачить сил об`єднатися  і перейти до відродження  та зміцнення всіх сфер державного та суспільного життя в Україні.

   Татарбунарський міський голова виражає впевненість в саме такій консолідації всіх жителів  татарбунарського краю  та бажає всім здійснення усіх добрих планів, сповнення надій і сподівань на кращі зміни,  здорового суспільного прагматизму  та втілення   всіх задумів на благо всього українського народу.

IMG 5858IMG 5858IMG 5858