Сьогодні, 14 грудня, в Україні вшановують подвиг учасників ліквідації наслідків техногенної аварії, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електричній станції. В знак пошани до пам’яті героїв і жертв, загиблих під час Чорнобильської катастрофи та в інші роки,  було здійснено покладання квітів до пам’ятного знаку, встановленого в нашому місті. В церемонії покладання прийняли участь секретар Татарбунарської міської ради Олександр Лєсніченко,  керівник справами секретаріату районної ради Юрій Лапа та керівник апарату райдержадміністрації  Алла Некраш.

       Згадуючи цю  трагічну подію,  з великою  вдячністю  будемо пам’ятати тих, хто з перших хвилин атомного смерчу, та в наступні місяці і роки, ризикуючи своїм здоров`ям і життям,  приступив до ліквідації  аварії. Серед них є і наші земляки.  БудемоIMG 6099IMG 6099IMG 6099IMG 6099 вдячні їм за цей подвиг, мужність і велику силу волі,  що були спрямовані  на приборкання  ядерної стихії заради  збереження життя мільйонів людей. 

        Від імені депутатського корпусу Татарбунарської міської ради бажаю всім учасникам ліквідації Чорнобильської аварії та всім  жителям татарбунарського краю  доброго здоров`я, щасливі життєві літа, родинного добробуту, радості і духовної міцності. Нехай більше ніколи на всій нашій Землі не повторюються такі трагедії. А надійною запорукою цьому буде стабільний мир і злагода між людьми.   

З повагою 

Татарбунарський міський голова                                                                              Андрій Глущенко