В минулому році на зазначеній вулиці, в районі  міського кінотеатру,  комунальним підприємством «Водопостачальник» було проведено  ремонт водопровідної мережі,  під час якого повністю замінено  водопровідну трубу, яка вичерпала  свій  термін експлуатації, на більш сучасну. Планувалося також і  здійснення ремонту дорожнього покриття  вздовж прокладеної  гілки водогону, проте коштів  на виконання цих робіт у міському бюджеті не вистачило.  Було здійснено лише вирівнювання  та  грейдерування  дороги.

       Але,  це не вирішило багаторічну проблему цієї ділянки вулиці: внаслідок дощових опадів тут утворювалися  нерівності, заповнені  водою  та  вологою  грунтовою  сумішшю, що створювало труднощі для пішоходів. З метою їх усунення  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко провів робочу зустріч з керівником місцевого дорожнього підприємства Самвелом Айрапетяном, за результатами якої  працівники підприємства приступили до ремонтних робіт.  На визначеній ділянці дороги  спеціальною технікою було  знято верхній шар грунту, здійснено вирівнювання  та укладено і утрамбовано  щебенево-пісочну суміш.

         Одночасно,  дорожня служба за допомогою цього ж дорожнього матеріалу вирівняла частину подвір`я багатоквартирного будинку, розташованого біля кінотеатру, а також ліквідувала   земляний провал, який утворився внаслідок опадів у дворі. 

        На  даний час  відбувається природне утрамбування дорожнього полотна, умови для пішохідного руху значно покращилися.

IMG 6390IMG 6390IMG 6390IMG 6390IMG 6390