6-а сесія Татарбунарської міської ради, пленарне засідання якої  пройшло  на минулому тижні, стала четвертою позачерговою сесією з початку діяльності нового депутатського корпусу восьмого скликання.  На сесію було винесено 28 різнопланових питань, переважна більшість яких стосувалася сфери земельних відносин, а також міського бюджету, майнових та організаційно-установчих аспектів діяльності міської ради. На початку засідання до порядку денного були внесені ще два питання, одне з яких -  майнового характеру, друге – належало до сфери утримання   доріг місцевого  значення. 

       Увага депутатів на початку сесії  виявилася   зосередженою  на досить актуальних  питаннях розвитку громади, які не були заплановані на пленарне засідання.  Так, перед розглядом затвердженого порядку денного, депутати вислухали  начальника Татарбунарського відділення поліції  Білгород-Дністровського відділу поліції  Головного Управління національної поліції  в Одеській області  Олександра Бодюла, якого запросили на сесію за пропозицією депутатів.  Місцевий керівник поліції  розповів депутатам про початок впровадження на території татарбунарської громади програми «Поліцейський офіцер громади», яка являється всеукраїнським проектом у сфері забезпечення  безпеки громадян та протидії  злочинності. Після чого Олександр Бодюл   відповів  на ряд запитань депутатів щодо загальної криміногенної обстановки на території  татарбунарської громади  та окремих аспектів  забезпечення громадського правопорядку  і  безпеки (злочинність, пов’язана з крадіжками  в домогосподарствах  жителів громади,  правомірність встановлення в місті  веж мобільного зв’язку «Київстар»,  знищення лісосмуг та інш.).

       Також, поза межами порядку денного депутати надали слово представникам  Національного корпусу Одеського обласного осередку   та громадської організації «Закон природи», які  прибули на сесію за власним бажанням. Зокрема, до депутатів звернулася Яна Титаренко, помічник-консультант  (на громадських засадах)  народного депутата України Соломії Бобровської.  Виступаюча відмітила факт  наявності в місті Татарбунари випадків  неправомірного поводження з безпритульними тваринами,  отруєння собак, що мали місце  в  різний період. Було акцентовано на  відсутності  діалогу  місцевої  ветеринарної служби з  волонтерами у цій сфері, яких представляє  помічник-консультант.  Громадська активістка запропонувала міському голові та депутатам розробити та прийняти цілеспрямовану програму стерилізації та вакцинації  місцевих безпритульних тварин та запевнила, що одеські та місцеві волонтери готові надати в цьому напрямку  допомогу. Депутати підтримали цю пропозицію і з місця висловлювали  думку щодо необхідності вирішення  актуального для всіх питання. Коментуючи  зазначений виступ, міський голова Андрій Глущенко та секретар міської ради Олександр Лєсніченко  відмітили, що така програма в міській раді  вже розробляється  і  в найближчий період буде прийнята депутатами.

      Далі депутати в рамках запланованих питань  прийняли рішення про:

- утворення  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Татарбунарської міської ради», яка буде здійснювати функції  соціального обслуговування вразливих  верств населення;  

-  створення  віддалених місць у виконавчих органах міської ради (на території сільських населених пунктів);

-  внесення змін і доповнень до бюджету Татарбунарської міської ради на поточний рік (стосовно перерозподілу видатків та здійснення субвенцій з місцевого бюджету);

- проведення робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування  місцевого значення  «Татарбунари-Кам`янське» та перерахування коштів міського бюджету Державному підприємству «Служба  місцевих автомобільних доріг» (як співфінансування  робіт).

        В ході подальшої роботи депутати  затвердили  положення  про порядок проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів культури Татарбунарської міської ради;   надали згоду на прийняття окремого майна Татарбунарської районної державної адміністрації на баланс міської ради  та прийняли  великий  об’єм рішень земельного характеру.

     В ході сесії  Татарбунарський міський голова  Андрій Глущенко повідомив депутатів про утворення в складі депутатського корпусу міської ради депутатської фракції  «За майбутнє», яка стала  по черзі утворення третьою фракцією після утворення депутатських фракцій Аграрної партії  України та  політичної партії «Опозиційна  платформа – За  життя».

        Засідання  6-ї  сесії пройшло в  діловій  та  конструктивній атмосфері.

IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730IMG 6730