Вчора, 15 лютого, в  32-у річницю виведення  радянського контингенту військ із Республіки Афганістан, ветерани «афганської» війни та миротворчих операцій на території інших держав зібралися  на центральній площі міста Татарбунари для здійснення церемонії покладання квітів  до пам’ятника  воїнам-інтернаціоналістам.

       Із словами вдячності до учасників бойових дій звернувся  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, який відмітив важливий факт вшанування державою  і суспільством ветеранів війни в Афганістані  та всіх учасників бойових дій на території інших держав, – за виконання особливої миротворчої місії, гідно здійснений військовий обов’язок, надання допомоги країнам і народам, які потрапили в хаос війни та повернення  їх територій до миру.  Керівник громади підкреслив цінність дружби та братерства, мужності і відваги, які були проявлені  ветеранами  під час  військових конфліктів та побажав  всім  міцних сил,  доброго  здоров`я,  стабільного миру та  родинного добробуту.

        Миротворча місія  в Афганістані та інших державах не має  права на забуття  ні в які часи. Сучасні та майбутні покоління повинні знати про ці  події для того, щоб відстоювати мир і злагоду між країнами і народами. Якби не хотілося  згадувати  про весь драматизм  військових конфліктів і безпосереднім їх учасникам, ветеранам бойових дій, - проте це неможливо:  повинна жити пам'ять про земляків, які віддали свої життя  за  мир і спокій  інших людей.  Не дають забути війну  душевні  і фізичні  травми  у ветеранів, які повернулися живими. За 32 роки, які пройшли  після «афганської» війни, наші ряди покинули ветерани, яким війна нанесла непоправні рани. Про це сказав  учасникам  миротворчих операцій голова районного Союзу ветеранів Афганістану Леонід Вторенко.

        Після коротких споминів про нелегку військову службу та жорстке протиборство з міжнародним тероризмом, ветерани бойових дій на території інших держав, спільно з міським головою, поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто відійшов у вічність внаслідок міжнародних конфліктів. В  цей  день живі квіти  були покладені  і до  місць захоронення наших земляків, учасників миротворчої місії в Афганістані, - які щороку  відвідують  воїни-інтернаціоналісти.

Підтримуючи щорічну традицію  матеріального винагородження учасників  бойових дій  на території інших держав, Татарбунарська міська рада виділила із місцевого бюджету матеріальну допомогу 79-ти воїнам-інтернаціоналістам, які проживають  в населених пунктах Татарбунарської  громади. Адресні  виплати будуть здійснені  в рамках  спеціалізованої  місцевої програми  «Милосердя в дії».       

IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858IMG 6858