Взаємодію  в питаннях військового обліку  обидві сторони розвивали і  в попередні роки, проте  необхідність  партнерства у новій  якості  продиктована  змінами, пов’язаними з адміністративно-територіальною реформою.

       За  ініціативи  районного  територіального  центру  комплектування  та соціальної  підтримки   в сесійній залі Татарбунарської міської ради  пройшло перше в нинішньому році інструкторсько-методичне заняття  з питань  весняного призову  до Збройних Сил України, яке розпочинається в найближчий період, а також  загальних питань  військово-облікової роботи.

       Військовий комісар Сергій Нестеров  розповів старостам  сіл  Татарбунарської громади  про порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, акцентуючи на важливих складових цієї роботи, завданнях та основних  вимогах. Увага учасників заняття була зосереджена також на особливостях  цьогорічного призову до ЗСУ, перевагах контрактної служби та здійсненні відповідної роз’яснювальної роботи серед призовників.

        В ході спільної роботи військовий комісар  надав відповіді на ряд запитань стосовно проходження  призовниками  військової служби, а також вступу  молоді до військових навчальних закладів.

        Про особливості медичного огляду призовників та проблемні питання, які спостерігаються у  цій частині підготовки  призовників до військової служби,  старостам розповіла заступник  головного лікаря  Татарбунарської  багатопрофільної лікарні  Валентина Попадюк.

        На завершення навчання  секретар міської ради Олександр Лєсніченко  висловив вдячність  всім  учасникам заняття за спільний діалог та висловив  впевненість у налагодженні  системної співпраці  всіх зацікавлених  сторін в цих  питаннях. 

IMG 7169IMG 7169IMG 7169IMG 7169IMG 7169IMG 7169IMG 7169