У  зв’язку з  адміністративними змінами, які відбуваються  на території Татарбунарської  міської територіальної громади, міська рада продовжує процес укомплектування  новоутворених структурних підрозділів  та служб кваліфікованими кадрами. Наявність професіоналізму, досвіду, компетентних знань, а також бажання працювати в одній команді, -   є визначальним фактором  в процесі підбору необхідних кадрів та  надалі  стане важливою умовою   здійснення  поступальних та якісних змін в розвитку  місцевої території. З метою підвищення кваліфікаційного рівня обраного  та визначеного персоналу,  міська рада здійснює організацію    навчань.

        Одне з перших  таких освітніх заходів було проведене з працівниками  комунальних підприємств «Бесарабія», «Водопостачальник» та управління майном комунальної власності  міської ради з  питань пожежної безпеки, про що повідомлялося  раніше.

         Ще один семінар-навчання  пройшов в ці дні  в Татарбунарській міській раді з уповноваженими особами на приймання заяв з необхідними  документами для призначення субсидій  і інших державних соціальних допомог.  За участю  керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Татарбунарської міської ради  Лариси Коваль та  виконуючого обов’язки  начальника відділу соціального захисту та охорони здоров`я  міської ради  Олени Діордієвої  з учасниками семінару проведено змістовний діалог  з питань впровадження програмного комплексу «Соціальна громада».  В ході спільної роботи розглядалися  питання  порядку прийому документів та забезпечення надання адміністративних послуг соціального характеру жителям  територіальної громади;  порядку ведення особових справ; проведення серед населення інформаційно-роз`яснювальної  роботи щодо змін в організації прийому та оброблення заяв та інших документів для призначення усіх видів державної соціальної допомоги та інші питання організаційного характеру щодо налагодження  системної діяльності відділу.

         Підводячи підсумки семінару, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Татарбунарської міської ради  Лариса Коваль  підкреслила важливість  нових завдань у сфері соціального захисту, які  передбачають  вагоме підвищення рівня надання  адміністративних послуг соціального характеру, їх високу якість та доступність.

IMG 7218IMG 7218IMG 7218IMG 7218IMG 7218IMG 7218