Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, 21 березня в Україні відзначається професійне свято всіх, хто докладає своїх зусиль у цій широкій сфері, без якої неможливо собі уявити жодне місто, чи село.
Значення цієї важливої галузі для розвитку міських та сільських поселень було важливим у всі періоди цивілізаційного буття людей. Нинішній вимір часу висуває перед сферою житлово-комунального господарства нові запити і вимоги, так як система життєдіяльності людей постійно вдосконалюється, з`являються нові, більш прогресивні технології і проекти. Змінюються і запити та потреби суспільства до організації та надання різних комунальних та побутових послуг. Сьогодні систему ЖКГ все більше розглядають як одну із головних умов формування якості життя населення.
На території нашої громади основні напрямки діяльності у сферах благоустрою, житлово-комунального господарства та надання побутових послуг координують комунальні підприємства «Джерело Білолісся», с.Білолісся; «Струмочок», с.Струмок; «Дмитрівка», с.Дєльжилєр; «Джерело Святої Покрови», с.Баштанівка; Управління майном комунальної власності та благоустрою, «Водопостачальник» та «Бесарабія» - м.Татарбунари. Керівництво та персонал комунальних підприємств здійснює свою постійну системну діяльність в нелегких економічних умовах. Проте, за наявних матеріально-технічних та фінансових ресурсів їх працівники виконують свої обов’язки з почуттям сумлінності та відповідальності, оперативно та злагоджено забезпечують всі основні системи життєдіяльності татарбунарської громади в цьому напрямку. Безумовно, якість надання комунальних послуг в нашій громаді потребує підвищення і свого подальшого розвитку. Вважаю, що модернізація, яка зараз здійснюється в місцевій сфері ЖКХ дозволить нам
поступово вийти на забезпечення необхідного рівня комфортності проживання всіх жителів громади.
Щиро вітаю всіх працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування з професійним святом! Висловлюю вам велику вдячність за вашу нелегку, важливу для людей працю, та бажаю міцного здоров`я, родинного затишку, сімейного добробуту, гарних ефективних результатів у вашій повсякденній роботі.

З  повагою

Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко

5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM5oEhVEuGvBM