Таким став порядок денний чергової щотижневої  апаратної наради Татарбунарської міської ради,  в якій взяли участь керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Татарбунарської міської ради, головні лікарі медичних установ та  старости сільських населених пунктів громади.  Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко   розпочав засідання з термінового повідомлення про те, що з 23 березня  Одеська область перейшла в «червону зону» карантину за рівнем епідеміологічної безпеки. Причиною стало різке зростання  в м. Одесі та області захворюваності  на COVID – 19 з 500 до майже 1000 випадків за добу та підвищення рівня летальних  випадків від хвороби. Міський голова акцентував на введенні  цілого ряду обмежень, яких повинні дотримуватись органи влади та населення. В доповнення оприлюдненої інформації присутні головні лікарі  медичних установ Олександр Карпенко та Світлана Стогній, а також начальник відділу освіти Ольга Вихристюк  повідомили про поточну обстановку, яка складається з рівнем захворюваності на коронавірусну інфекцію, а також сезонні хвороби ОРВІ та грип в  лікарнях та закладах освіти місцевої  громади. Враховуючи надзвичайність ситуації, міський голова доручив секретарю міської ради Олександру Лєсніченку зібрати  засідання оперативного штабу з надзвичайних ситуацій та визначити міри з впровадження на території громади оголошених карантинних обмежень.

     Далі, згідно порядку денного апаратної наради, було розглянуто питання проведення весняного призову, про що доповів завідувач військово-облікового столу Татарбунарської міської ради Олександр Ільченко. В ході доповіді був охарактеризований кількісний склад призовників, процес проходження призовниками медичного огляду та проблеми, які спостерігаються  у цій сфері. В процесі обговорення питання, міський голова відмітив факт надання  міською радою допомоги в цьому напрямку, зокрема виділення із міського бюджету коштів центральній районній лікарні у розмірі 50 000 грн. на проходження призовниками медичного огляду.

       В порядку контролю на апаратній  нараді  розглянуті  питання проведення конкурсів на заміщення вакантних посад в структурні підрозділи  міської ради та установи, що знаходяться в підпорядкуванні міської ради, а також організації  благоустрою в населених пунктах громади.  Під час діалогу було відмічено завершення конкурсного відбору до закладів культури та  здійснення підготовки до наступного етапу проведення конкурсів. В  рамках перевірки виконання завдань    організації благоустрою населених пунктів, що детально розглядалося на минулій апаратній нараді,  міський голова доручив всім керівникам комунальних підприємств та старостам сіл  підготувати всі об’єкти та заклади до початку  робіт  із системного впорядкування.  Міський голова підкреслив, що дане питання сьогодні перебуває на особливому контролі керівництва області і  потребує більш зосередженої уваги зі сторони всіх причетних до цієї  діяльності.

       За результатами короткого аналізу поточного стану  бюджетно-фінансової сфери  міської ради, який надала   начальник  фінансового відділу Татарбунарської міської ради Наталя Павліківська, міський голова доручив відповідним структурним підрозділам, а також старостам сіл взяти на контроль питання сплати податків та орендної плати за користування  комунальним майном.

       На завершення апаратної наради  про  проходження опалювального  сезону в місцевих закладах освіти та медицини  доповіли  начальник відділу освіти  Ольга Вихристюк, головний лікар Татарбунарської центральної районної лікарні Олександр Карпенко та головний лікар Татарбунарського центру первинної медико-санітарної допомоги  Світлана Стогній. Питання було піднято міським головою у зв’язку зі зверненнями  жителів міста Татарбунари, яких хвилює аспект запасів твердого палива  в дитячих садках, школах та лікарні. Як запевнили Світлана Стогній та Ольга Вихристюк, опалювальний сезон у їх підвідомчій сфері проходе згідно запланованих показників. Обсягу  вугілля  достатньо,  щоб  забезпечувати  необхідний  температурний  режим  в закладах та завершити опалювальний сезон  у встановлений термін. Стосовно центральної районної лікарні: труднощі в питанні опалення дійсно спостерігалися протягом короткого періоду, у зв’язку з  проведенням тендерної процедури  на постачання вугілля. На сьогодні питання вирішено,  тендер завершено, підвезення вугілля  розпочнеться в ці дні. Головний лікар Татарбунарської центральної районної лікарні Олександр Карпенко підкреслив, що дане питання контролює він особисто.

       Підводячи підсумки спільної роботи, міський голова Андрій  звернув увагу всіх учасників апаратної наради на  необхідність актуалізації всіх  першочергових завдань, які визначені по кожному із напрямків діяльності міської ради та  активізації дій із їх виконання. 

IMG 7386IMG 7386IMG 7386IMG 7386IMG 7386IMG 7386IMG 7386