Кінець березня – початок квітня являється традиційним періодом активізації робіт у сфері благоустрою. Порядок та організація   цієї діяльності  на території Татарбунарської громади  вже неодноразово обговорювалися на апаратних нарадах та засіданні виконавчого комітету. Узгоджені та прийняті заходи сьогодні вже впроваджуються  як в місті Татарбунари, так і сільських населених пунктах  Татарбунарської міської ради. Координацію робіт здійснюють комунальні підприємства  «Бесарабія», «Водопостачальник», управління майном комунальної власності та благоустрою міської ради, а також комунальні підприємства, які функціонують в селах громади.

       На даний час здійснюються  активні роботи із  впорядкування парків, скверів, інших зелених зон. Облаштовуються клумби, висаджуються квіти. На черзі  більш крупне озеленення в напрямку висадження молодих саджанців дерев. В ці дні  працівниками комунальних служб проводиться також очищення міжнародної траси «Одеса-Рені» та доріг між населеними пунктами громади. Зібрано,  досить  багато  паперових, скляних та пластикових побутових відходів. Одночасно, проводиться  санітарна зачистка стихійних сміттєзвалищ. 

       З метою зменшення, а надалі  недопущення стихійних сміттєзвалищ,  Татарбунарська міська рада здійснить розміщення  в найбільш потенційних для цього місцях інформаційні щити, які попереджають про штрафи за  викидання побутових відходів.

изображение viber 2021 03 30 14 55 04изображение viber 2021 03 30 14 55 04изображение viber 2021 03 30 14 55 04