Всеукраїнський освітньо - культурний марафон «Наша незалежність» полягає у зборі та оприлюдненні історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними на Одещині. За результатами Марафону, буде визначено ряд найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

Охоплення Марафоном усієї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів, поширити історичні матеріали, які відіграли знакову роль у становленні незалежності України.

Інформація буде опублікована на офіційних веб - сайтах та сторінках у соціальних мережах облдержадміністрації та центральних органів виконавчої влади під єдиними запропонованими хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30. Дані матеріали рекомендовано надіслати у форматі WORD і PDF (із обов’язковим зазначенням контактної особи) до серпня 2021 року на електронну адресу сектору організаційної роботи апарату Білгород – Дністровської районної державної адміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її./">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її./

За результатами проведення марафону буде визначено ряд найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

Attachments:
Download this file (02062021_02.jpg)02062021_02.jpg31 kB