49 мешканців міста Татарбунари пенсійного віку, які в теплий період року здійснюють громадським транспортом постійні поїздки на свої садові ділянки, розташовані за межами міста, отримають з місцевого бюджету компенсанцію за транспортні витрати в розмірі 19600 гривень. Рішення про це прийняли члени виконавчого комітету в липні на черговому засіданні виконкому Татарбунарської міської ради.

     Така допомога здійснюється міською радою вже п’ятий рік поспіль і являється одним із важливих напрямків соціального захисту місцевих жителів з метою компенсації особистих коштів пенсіонерів-дачників на послуги громадського транспорту, що доставляє їх до «Меліоратору». Фінансове забезпечення цього соціального спрямування здійснюється спеціалізованою місцевою програмою «Милосердя», затвердженою рішенням Татарбунарської міської ради від 22.12.2020 року № 28 – VII «Про затвердження програми «Милосердя» на 2021 – 2025 роки». Відповідні кошти виділяються згідно визначеного порядку, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.02.2021 року № 17 «Про затвердження Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Татарбунарської міської ради за рахунок бюджетних коштів».

     За ініціативою Татарбунарського міського голови Андрія Глущенка садове товариство «Меліоратор» щорічно подає до міської ради кількість членів товариства пенсійного віку, які потребують фінансової підтримки та їх персональний список. В нинішньому році кількість таких пенсіонерів-дачників зросла на 9 чоловік.

     Загалом, ці питання на своєму контролі утримує новостворений відділ соціального захисту та охорони здоров'я Татарбунарської міської ради, який очолює Олена Діордієва.

IMG 7882