Вже традиційний і улюблений захід для городян і гостей міста пройшов  у минулий вихідний день в рамках відзначення найважливіших державних свят Дня Незалежності і Дня Державного Прапора України та  головного міського  свята – Дня міста Татарбунари.

       Виставка завжди збирає багато безпосередніх учасників – господарів птиці та голубів, а також глядачів  і  покупців. На щире запрошення Татарбунарського міського голови  Андрія Глущенка та клубу «Турман» (керівник – Віктор Мурзін, заступник керівника – Анатолій Алєксєєнко),  відгукнулися любителі птахів з міст Одеса, Білгород-Дністровський, Біляївка, Татарбунари та сільських населених пунктів: Веденка, Орєховка, Сухий Лиман, Виноградівка, Саф`яни, Борисівка, Білолісся та Дмитрівка.  Серед  власників птахів  переважали  люди  середнього віку, але були і такі, які своїми роками здивували  цінителів  таких виставок: найстаршому її  учаснику  виповнилося 77 років, наймолодшому – 3.

       Від  імені  Татарбунарського міського голови всіх учасників  виставки та  її  організаторів, що представляють клуб «Турман», привітав секретар міської ради  Олександр Лєсніченко, який висловив вдячність  любителям птахів за створення доброго настрою у жителів та гостей міста Татарбунари  і вручив грамоти та цінні подарунки в номінаціях «Кращий птах»,  «За участь у виставці», «Найстарший учасник» та «Наймолодший учасник». Всього було відзначено  29 учасників виставки голубів та декоративної птиці. 

         Всі, хто побував на  такому красивому заході,  відзначали  важливу цінність проведення виставок, оскільки вони надають можливість близького спілкування  з природою, підвищують рівень естетичного сприйняття навколишнього середовища  та спрямовують почуття людей  на збереження  пташиного  і  тваринного різноманіття на місцевій території.