Сердечно вітаю вас з вашим професійним святом - Всеукраїнським Днем бібліотек, а також з  75- ю річницею заснування  публічної бібліотеки Татарбунарської міської ради, що відзначаються  в ці дні.

       Є незаперечним факт, що бібліотека  в кожному місті, чи селі є одним із найважливіших духовних  та інтелектуальних  центрів, де вдосконалює свої знання переважна частина  місцевих жителів.  Являючись могутнім джерелом світосприйняття, бібліотека відкриває унікальні можливості  для пошуку необхідної для  читача науково-пізнавальної, культурологічної чи художньої літератури, допомагає розкривати особисті інтереси кожної людини, підвищує її  розумовий потенціал, формує індивідуальний  життєвий погляд  на всі сфери розвитку суспільства та стосунки між людьми.

       В цьому велика цінність  вашої  благородної  праці. Щиро дякую вам  за  ваш посильний внесок у справу збереження та розвитку культури Татарбунарської громади, за добрий настрій, який ви створюєте своїм читачам, доброзичливу творчу атмосферу та віру і надію, що вселяєте в людські душі і серця, надихаючи їх на добрі справи.

       Прийміть великі побажання  здоров`я і добробуту, любові і злагоди, творчої наснаги та здійснення всіх ваших мрій!

З повагою 

Татарбунарський міський голова                                                                                  Андрій Глущенко

nubip