В міській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету, в якому прийняли участь керівники структурних підрозділів міської ради, старости сіл  місцевої громади, секретар  та керуючий справами міської ради. Засідання провів Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко.

       В ході своєї роботи члени виконкому:

-  проаналізували стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства Татарбунарської громади до роботи в осінньо-зимових умовах 2021-2022 років;

-   підвели підсумки оздоровлення та відпочинку дітей в поточному році;

-   затвердили план роботи виконавчого комітету міської ради на IV  квартал 2021 року;

-   схвалили прогноз бюджету Татарбунарської міської територіальної громади на 2022-2024 роки;

- внесли зміни до складу Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання домашньому насильству, насильству за ознаками статі та протидії торгівлі людьми при Татарбунарській міській раді.

        За  спільної  ініціативи  старост сіл  Татарбунарської громади  та Татарбунарського міського голови на засіданні було розглянуто питання роботи дільничних інспекторів щодо забезпечення законності та правопорядку на території місцевої громади. Після чого увага членів виконкому була зосереджена  на питаннях у сфері дотримання прав малолітніх  дітей, надання адресної матеріальної допомоги громадянам, відповідно до їх заяв, та окремі аспекти благоустрою різних об’єктів та територій на місцях.  

      Всього в  порядку денному  розглянуто 24  питання, з  яких на засіданні доповіли   Ігор Катанов, начальник відділу з питань управління майном, архітектури та земельних відносин;  Наталя Павліківська, начальник фінансового відділу, Світлана  Гажійська, начальник відділу культури, сім`ї та молоді;  Олена Діордієва, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров`я;  Яна Леонтієва, головний спеціаліст служби у справах дітей,  Віталій Борденюк, начальник юридичного відділу Татарбунарської міської ради та  Юрій Андрієнко,  заступник начальника сектору превенції, дільничний офіцер поліції  сектору превенції відділення поліції № 2 Білгород –Дністровського  РВП  ГУНП  в Одеській області.

IMG 8874IMG 8874IMG 8874IMG 8874IMG 8874IMG 8874IMG 8874IMG 8874