Щороку в нашій країні 1-го жовтня  відзначається Міжнародний  День людей похилого віку.

        Встановлення такого дня в календарі викликане необхідністю привернення  уваги  зі сторони держави та суспільства  до потреб старшого покоління, подальшого підвищення вашого життєвого рівня, моральної та матеріальної підтримки. Ви - ветерани  війни та праці, люди поважного віку, своїми ратними та трудовими справами заслужили право на  увагу, гідну цих подвигів і не тільки у зв`язку з цим  днем, а постійну  і системну турботу. 

         Ви пройшли  нелегкий  шлях відбудови народного  господарства після  Другої світової війни і становлення економіки в подальші роки.  Спрямовуючи свої зусилля на  розвиток місцевого промислового та аграрного виробництва, ви спільною працею  забезпечували добробут Татарбунарського краю.  І сьогодні своїми мудрими настановами та порадами передаєте  ваш цінний життєвий досвід дітям та онукам.

          Від імені  жителів Татарбунарської громади щиро бажаю в ці осінні дні  всім  татарбунарцям поважного віку міцного здоров`я і довгих років життя, родинного затишку і  безмежного тепла, глибокої  людської поваги   і великої радості від дітей, онуків та всіх близьких людей.  Нехай  вони стануть для вас надійною опорою  на всі ваші життєві роки, а в суспільстві поглиблюється  повага до життєвої мудрості,  що дається прожитими роками.

З повагою 

Татарбунарський міський голова                                                                                  Андрій Глущенко

2015 09 29 111510 cr2015 09 29 111510 cr