Напередодні вашого професійного свята, який відзначається в Україні як День працівників освіти, з почуттям глибокої поваги звертаюся до вас, як до професіоналів, які виконують  найблагороднішу справу в суспільстві – навчати і виховувати підростаюче покоління.

       У всі часи вчителі залишалися  носіями високої духовності, глибокої віри, любові та взаємоповаги між людьми. І сьогодні, ваша праця велика і свята, тому що ви сієте серед наших дітей добро, красу і істину. Ви творите суспільство освічених, глибокоморальних та духовно багатих людей.  Кожен, хто залишив школу вже в своїй пам`яті, і  проходить дорогою  зрілого життя, -  завжди  по-особливому згадує своїх вчителів:  тих, хто привчив до книги, запалив бажання до знань, був старшим другом і порадником, кому ми всі дорослі зобов’язані своїми життєвими досягненнями.

        Велика вдячність вам за вашу самовіддану працю, високий професіоналізм, багатогранну творчість та життєвий оптимізм, який ви передаєте дітям та їх батькам.           

        Від імені всієї Татарбунарської громади щиро вітаю вас з наступаючим святом та бажаю  творчих успіхів, здоров`я, добробуту і натхнення у всіх ваших починаннях Нехай сила та енергія ніколи не покинуть вас, нехай кожен ваш день буде зігрітий радісним настроєм ваших учнів.

З повагою 

Татарбунарський міський голова                                                                                  Андрій Глущенко

unnamed 3unnamed 3