В рамках відзначення Дня Незалежності в Україні вийшло друковане видання «Велика Україна 2021» (Видавництво «Дніпро», 2021), в якій представлені керівники у галузях освіти, медицини та органів влади різних регіонів України, що досягли певних професійних успіхів у своїх сферах.

       З гордістю повідомляємо, що серед них є і представниця Татарбунарської громади, головний лікар комунального некомерційного підприємства (КНП) «Татарбунарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Татарбунарської міської ради Світлана Стогній.

       В публікації відзначено становлення медичного закладу, наполегливу працю його колективу, впровадження новітніх методів діагностики та лікування та втілення інших пріоритетів, які розставляє перед собою заклад і його працівники разом зі своїм керівником.

        Як зазначає на сторінці видання головний лікар Світлана Стогній, «сьогодні наш центр – це сучасний медичний заклад, де безкоштовно здійснюється увесь перелік гарантованих лабораторних та інструментальних досліджень. У всіх закладах проведені ремонти, збудовано та введено в експлуатацію нову амбулаторію, усі заклади забезпечені телемедичним устаткуванням, сучасним санітарним транспортом. Останніми роками в центрі збільшилася кількість молодих амбітних спеціалістів. Усі ці здобутки дають нам можливість упевнено дивитися в майбутнє».

        За результатами проведеного у 2020 році рейтингового аналізу діяльності суб’єктів господарювання України у медичній галузі КНП «Татарбунарський центр первинної медико-санітарної допомоги» нагороджено почесним званням «Лідер галузі у медичній сфері».

        Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради висловлює вдячність головному лікарю медичного закладу Світлані Стогній за цілеспрямовану діяльність на шляху якісних змін у сфері медицини, поступове підвищення рівня надання первинної медичної допомоги місцевому населенню, вміле керівництво великим колективом медичних працівників, відповідальне ставлення до свого професійного призначення та уважне відношення до пацієнтів, що є найголовнішим пріоритетом Татарбунарського центру первинної медико-санітарної допомоги. Плеяда талановитих і професійних діячів в різних сферах місцевого розвитку зростає, – і в цьому запорука успіху всієї Татарбунарської громади.

IMG 8262IMG 8262IMG 8262