Сердечно вітаю вас з храмовим святом та Днем вашого рідного села, які ви відзначаєте сьогодні, 27  жовтня.

       Нинішнє сьогодення і минуле вашого села – це великі заслуги  попередніх та сучасних поколінь, які  традиційними шляхами спадкоємності створювали  гармонійний уклад життя  всієї сільської громади, забезпечували загальний  та родинний добробут, досягали успіхів  у сільськогосподарському виробництві та інших господарських справах. Особливу  гордість у вас викликають  національна культура, звичаї, обряди, які  глибоко шануються  серед жителів всього Татарбунарського краю. Своїми трудовими зусиллями  ви продовжуєте вносити  безцінний вклад  в розвиток  нашої об’єднаної громади  та  додаєте до  її загального іміджу  духовно-гуманітарні риси,  властиві  менталітету та колориту вашого села. 

       Низький уклін   вам за цю натхненну працю  і  її добрі плоди, за справжню  майстерність  у справах, які ви здійснюєте для блага мешканців села та всієї громади. Нехай результати ваших напрацювань завжди радують вас  і надихають  на  нові спільні  проекти  та їх  ефективне втілення.

       Щиро бажаю вашому селу розвитку і процвітання, спільного миру та взаєморозуміння,  вашим родинам - здоров`я і добробуту, любові і злагоди,  родинного затишку  та здійснення всіх ваших мрій!  

З повагою  

Татарбунарський міський голова                                                                               Андрій Глущенко

20211027 11244420211027 11244420211027 112444