Святкове спілкування міського голови Андрія Глущенка з молодшими школярами та вихованцями дитячих садків у переддень Нового року стало вже традиційним і очікуваним для дітей. В супроводі своїх помічників – юних артистів, керівник громади відвідав всі початкові класи шкіл та дитсадків міста, де вручив дітям солодощі. Вихованці інклюзивного центру та маленькі пацієнти дитячого відділення Татарбунарської багатопрофільної лікарні також отримали новорічні подарунки.

В День Святого Миколая солодощі із рук міського голови отримали учні недільної школи Свято-Успенського храму міста Татарбунари.

Новорічні подарунки отримали діти в усіх населених пунктах громади. Від імені міського голови їх вручили старости сіл. Всього за кошти місцевого бюджету було вручено близько двох тисяч солодких подарунків.

нерушай2

Більше фото далі.

нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2нерушай2