У 2021 році Регіональна комісія з питань формування пропозицій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Одеської обласної державної адміністрації затвердила списки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа, які отримають грошову компенсацію на придбання житла.

       В Одеській області відповідно до дати взяття на квартирний облік сформовано загальну чергу і в порядку черговості визначено 134 дитини-сироти, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб із їх числа для отримання грошової компенсації на придбання житла.

       З нашої Татарбунарської міської територіальної громади в списках затверджено 2 особи із зазначеної категорії. За підсумками проведеної роботи відділу соціального захисту населення і охорони здоров’я ( начальник Олена Діордієва), служби у справах дітей (начальник Людмила Шалар) та інших виконавчих органів міської ради для Олени Русєвої, дитини-сироти із села Білолісся, придбано однокімнатну квартиру. Привітати Олену з новосіллям завітав міський голова Андрій Глущенко, керуючий справами Лариса Коваль, начальник служби у справах дітей Людмила Шалар.

       Крім того, знайшлися благодійники, Микола Олександрович Токмак та Наталія Валер’янівна Шульга, які передали від себе цінні подарунки Олені в нову квартиру.

          Завдяки хорошим людям, в новій оселі повинно панувати щастя, мир та злагода.

20211223 15591120211223 15591120211223 155911