На грудневому засіданні виконавчого комітету зі звітом забезпечення правопорядку за 2021 рік виступив старший дільничний офіцер сектору превенції відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділення поліції Головного управління національної поліції в Одеській області, капітан поліції Іван Шевченко. В докладній інформації були охарактеризовані напрямки роботи, її зміст, результати та загальний вплив на профілактику правопорушень на території громади.

IMG 9589

Відзначено, що протягом року здійснено цілий ряд заходів, спрямованих на охорону суспільної безпеки, прийнято необхідні організаційні та практичні міри з метою забезпечення належного публічного порядку та посилення боротьби зі злочинністю. Дільничному офіцеру вдалося виявити 13 та розкрити 19 кримінальних правопорушень, розшукати 2-х безвісти зниклих осіб. Протягом зазначеного періоду розглянуто 395 різних заяв та повідомлень, що занесені до журналу єдиного обліку та складено 233 протоколи згідно різних статей Кодексу України про адміністративні порушення. Іван Шевченко також підкреслив важливість і такого напрямку як попередження повторної злочинності раніше судимими особами та профілактика правопорушень особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Зважаючи на  необхідність постійного взаємозв’язку з місцевим населенням, весь зазначений зміст проводжуваної роботи супроводжувався посиленим спілкуванням з жителями за їх місцем проживанням, - як відмітив дільничний офіцер.  

Обговорюючи представлені результати роботи, члени виконкому – старости сіл висловили свої думки та пропозиції щодо проведення в подальшому спільних заходів в напрямку забезпечення загального правопорядку на місцевій території.

Коментуючи проведену діяльність, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко звернув увагу членів виконкому на важливість досягнення системного рівня безпеки і правопорядку в місті та сільських населених пунктах єдиної громади. Міський голова виразив впевненість в ефективності визначених заходів, особливо, в рамках актуальності реалізації державного проекту «Поліцейський офіцер громади», впровадження якого відбувається на території Татарбунарської міської ради в тісній співпраці з місцевим відділенням поліції.

IMG 9589