20220217 15411117 лютого в Татарбунарській міській раді пройшло чергове засідання з питань захисту прав дитини. 

Члени комісії розглянули питання:

  • доцільності утворення  прийомної сім’ї  на  базі сімейної родини  та влаштування до неї на виховання  і спільне проживання трьох малолітніх дітей;
  • вибуття дітей з сім’ї патронатного вихователя у зв’язку з переміщенням до прийомної сім’ї;
  • влаштування неповнолітньої дитини в сім’ю патронатного вихователя;
  • доцільності визначення місця проживання малолітніх дітей разом з матір’ю;
  • та недоцільності надання дозволу на реалізацію нерухомого майна (житлових будинків), право користування якими мають малолітні діти.

В ході засідання відбулося спілкування членів комісії з кандидатами у прийомні батьки, за результатами чого був ще раз підтверджений рівень їх позитивного досвіду виховання та прагнення створити всі необхідні умови батьківського догляду за майбутніми прийомними дітьми.

Увага членів комісії була звернута також на поточну ситуацію в населених пунктах Татарбунарської громади щодо негативних проявів скоєння правопорушень неповнолітніми, вчинення самоушкоджень, а також явищ дитячої безпритульності та бездоглядності. Представники місцевих сфер освіти, медицини соціального захисту та культури, що постійно працюють в рамках комісії, висловили свою позицію що покращення різних форм виховання та позитивного впливу на гармонійний розвиток дитячої особистості.

Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, який вів засідання, підкреслив необхідність поглиблення  роз’яснювальної роботи з дітьми, їх батьками та педагогами з питань запобігання та профілактики кризової поведінки серед дітей, акцентуючи на прикладах, які сталися в останній період в Одеській області. З усіх обговорених питань порядку денного були прийняті необхідні рішення, які будуть виконуватися у взаємодії всіх профільних служб Татарбунарської міської ради.

20220217 15312720220217 15312720220217 153127