IMG 9951

Сесія була скликана міським головою за ініціативою та пропозиціями Одеської обласної державної адміністрації у зв’язку з необхідністю вирішення невідкладних завдань. В ході сесії депутати міської ради прийняли рішення з трьох питань, винесених на розгляд пленарного засідання. 

В першочерговому порядку депутати внесли зміни і доповнення до рішення Татарбунарської міської ради від 19.11.2021 року № 610-VІIІ «Про бюджет Татарбунарської міської територіальної громади на 2022 рік», які стосуються деяких питань організації територіальної оборони у мирний час та в умовах особливого періоду.

Наступним рішенням, згідно листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, стало надання згоди Татарбунарської міської ради на безоплатне прийняття автотранспорту до комунальної власності міської ради. Дане рішення стане узаконенням нещодавньої передачі обласною державною адміністрацією до Татарбунарської громади спеціального обладнаного автомобілю, призначеного для місцевого мобільного інклюзивно-ресурсного центру (про що повідомлялося раніше).

Сесія завершилася прийняттям звернення депутатів Татарбунарської міської ради до жителів громади щодо збереження миру, консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів і суверенності України.

IMG 9959IMG 9959IMG 9959IMG 9959