IMG 0111

В квітні у плановому порядку здійснюється аналіз роботи по головним програмам розвитку місцевої громади за перший квартал поточного року. Тому, серед 10-ти  питань порядку денного першочергова увага була приділена підсумкам виконання бюджету і основних показників програми соціально-економічного та культурного розвитку Татарбунарської міської територіальної громади за I квартал 2022 року.

Докладну інформацію з цих питань надали членам виконкому начальник фінансового відділу міської ради Наталя Павліківська та начальник відділу бухгалтерського обліку, економічного розвитку та фінансової звітності виконавчого комітету (апарату) міської ради Любов Лютикова. В ході розгорнутого аналізу було відзначено, що на динаміку розвитку основних параметрів місцевої бюджетної та економічної політики здійснює суттєвий вплив фактор воєнного часу. Разом з тим, прийняті державою заходи підтримки цілого ряду сфер надали можливість проводити на місцях врівноважені соціально-економічні кроки, які забезпечують стабільну ситуацію по ключовим позиціям  соціально-економічної життєдіяльності.

Відповідно до Указу Президента України від 18 квітня 2022 року № 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року 3 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», члени виконкому внесли зміни і доповнення до місцевого бюджету на поточний рік, змінивши розміри доходів та фінансування за окремими напрямками.

Зміни та доповнення були внесені до місцевої спеціалізованої програми «Милосердя  на 2021-2025 роки», зокрема до правових норм, що стосуються соціального забезпечення ветеранів та непрацюючих, а також нинішніх військовослужбовців ЗСУ, що мають статус учасників бойових дій.

Уважне обговорення пройшло за підсумками роботи закладів бюджетної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства Татарбунарської міської ради в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, які представив на засіданні начальник відділу з питань управління майном, архітектури та земельних відносин міської ради Ігор Катанов. Аналізом були охоплені такі аспекти цієї сфери, як забезпеченість проведення капітальних ремонтів опалювальних систем в закладах освіти, культури та охорони здоров`я, закупівля та ефективність використання твердого палива на всіх соціальних об’єктах, забезпечення безаварійного водопостачання та водовідведення в громаді, стан вивезення твердих побутових відходів та інше.

В ході подальшої роботи члени виконкому зосереджувалися на питаннях захисту інтересів дітей, забезпечення житлових прав дітей-сиріт та надання адресної матеріальної допомоги громадянам, що проживають на території Татарбунарської міської ради. З усіх визначених питань були прийняті відповідні рішення.

На завершення засідання Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко звернув увагу старостів сільських населених пунктів – членів виконкому, - на вчасне вирішення питань надання допомоги жителям громади соціальних категорій та необхідність поглиблення контролю над суворим дотриманням комендантської години у сфері торгівлі, акцентуючи на тісній взаємодії в цих питаннях з місцевою соціальною службою та відділенням Національної поліції.

изображение 7изображение 7изображение 7