IMG 0202

Сьогодні 20 травня в Татарбунарській міській раді пройшла чергова 23-а сесія, в якій взяв участь голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.

В ході засідання рішеннями сесії затверджено результати електронного аукціону щодо оренди комунального майна у сфері освіти; прийнято майновий інвентар (комп’ютерна техніка та меблі) з балансу відділу освіти Татарбунарської міської ради до виконавчого комітету ради; у зв’язку із зменшенням рівня відвідування дітьми, припинено діяльність 3-х груп загального розвитку в закладах дошкільної освіти «Колосок» (м.Татарбунари), «Ромашка» (с.Дмитрівка) та «Берізка» (с.Борисівка) – з метою приведення наповнюваності дитячих груп до нормативів згідно чинного законодавства; технічну документацію та проекти землеустрою на окремі об’єкти; а також місцеві податки та збори на території Татарбунарської міської ради на наступний 2023 рік.

Під час пленарної роботи міський голова Андрій Глущенко оприлюднив заяву голови депутатської фракції міської ради «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» про припинення своєї діяльності та перехід депутатів, які являлися її членами, до позафракційного статусу.

Після обговорення порядку денного сесії, депутати та керівництво міської ради продовжили спільний діалог з головою Білгород-Дністровської районної ради Григорієм Мельниченко з актуальних питань сьогоднішнього дня: вирішення кризи постачання бензину та інших видів пального до територіальних громад; можливість проведення поточного ремонту місцевих доріг; унеможливлення руйнування дорожнього полотна міжнародної траси М-15 «Одеса-Рені» у зв’язку з підвищеною експлуатацією цієї дороги багатотонними транспортними засобами. Григорій Мельниченко у своєму зверненні акцентував на тому, що з усіх трьох проблем проводиться пошук шляхів розв’язання на всіх рівнях влади. З метою забезпечення пальним пропонується варіант забезпечення громад власними транспортними бензовозами, які періодично зможуть поставляти пальне на місця. Для проведення ремонту місцевих доріг будуть розглядатися найбільш кризові їх ділянки та застосування оптимального ямкового способу ремонту, наскільки це дозволять фінансові можливості в умовах військового часу. Щодо збереження дорожнього покриття стратегічної траси «Одеса-Рені», тут планується застосування виваженого підходу до розміщення зважувального обладнання в найбільш зручних для цього місцях, зокрема біля міст Одеса та Ізмаїл.

Приємним моментом сесії стало привітання головою Білгород-Дністровської районної ради Григорієм Мельниченко депутата Татарбунарської міської ради Кожухаренко Наталії у зв’язку з днем народження депутата. В привітальному зверненні керівника району та врученій подяці був відзначений вагомий вклад місцевого депутата в розвиток Татарбунарської громади та району загалом.

Чергова 23-а сесія пройшла в злагодженій та діловій обстановці.

IMG 0142IMG 0142IMG 0142IMG 0142IMG 0142