IMG 0209

Травневе засідання виконавчого комітету, яке відбулося на цьому тижні, зібрало членів виконкому та керівників ряду структурних підрозділів для вирішення поточних потреб громади, що сформувалися на даний період.

В ході засідання була підтримана пропозиція міського голови щодо необхідності забезпечення додаткових внутрішніх потреб Татарбунарської міської ради у дизельному пальному та виділення коштів на його придбання із резервного фонду місцевого бюджету. Прийнятим рішенням фінансовий відділ має внести зміни до розпису бюджету на 2022 рік та перерахувати кошти на заходи, що будуть проведені з метою захисту безпеки населення Татарбунарської громади.  

Продовжуючи розгляд блоку бюджетних питань, члени виконкому внесли зміни та доповнення до рішення Татарбунарської міської ради від 19.11.2021 року № 610 – VIII «Про бюджет Татарбунарської міської територіальної громади на 2022 рік», виділивши шляхом перерозподілу коштів фінансову допомогу дитячому оздоровчому табору «Зорька», яку буде використано для оплати ремонтних та господарських робіт на території закладу. При обговоренні даного питання, членами виконкому були враховані обставини військового часу, в яких неможливим буде проведення оздоровлення та відпочинок дітей в ДОЗ «Зорька» в традиційному форматі. Тому, частина коштів, спрямованих на організацію оздоровлення, будуть використані для  підтримки  матеріально-господарського стану оздоровчого табору.

Приємним моментом на засіданні стало прийняття рішення про виділення стипендій  Татарбунарської міської ради випускникам 11-х класів, що завершують навчання в середній школі із відзнаками золота медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібна медаль «За досягнення у навчанні».

Далі обговорюючи порядок денний, члени виконкому прийняли рішення у сферах соціального захисту, опіки та піклування над неповнолітніми дітьми, благоустрою населених пунктів та інше.

Підсумовуючи спільну роботу, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко звернув увагу старостів сіл на формат відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, ставлячи наголос на обмеженості кількості та масштабності заходів в умовах військового часу. Міський голова відмітив, що святкове спілкування з дітьми має пройти із застосуванням можливих в цей час заходів безпеки та відповідної уваги дорослих.

IMG 0243IMG 0243IMG 0243IMG 0243IMG 0243IMG 0243